Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Háziorvosnak szoktak pénzt...

Háziorvosnak szoktak pénzt adni, amikor a szülészetről hazaérve meglátogat, megvizsgálja a babát? Illetve a védőnőnek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Én a dokinak adtam 2000 forintot, amiért kijött, sok helyen becibáltatják a babát a rendelőbe... Védőnőnek nem adtam, úgyis fog majd jön utána még párszor, minden alkalommal azért csak nem kéne...
2015. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Az a dolga, hogy kijöjjön.
2015. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

úgy tudom kötelesek kijönni

ezért nekem eszembe se jutott pénzt adni...

pláne hogy attól még nem lenne körültekintőbb

egy kédésem volt csak, arra se tudta a választ, kórházi ápoló ilágosított fel..(baba farokcsontos kérdésem volt)

2015. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2015. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Egy fillért sem.
2015. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem és még soha senkitől nem hallottam olyat, hogy a pár napos újszülöttet becibáltatta volna az orvos a rendelőbe.
2015. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Én adtam. Nem köteles kijönni, be is hívhat a rendelőbe. A védőnőnek egy kis csomagot készítettem.
2015. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Bennem is felmerült, ezért megkérdeztem,h mivel tartozunk. Sem a gyerekorvos,sem a vedőnő nem kért semmit. Azt mondták ez a dolguk.
2015. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem, ez a dolga. Abban az esetben adtam volna, ha kijön vidékre, mert mi nem a körzetéhez tartozunk, de őt választottuk. Mivel ezt nem tudta beütemezni, a kórházból egyenesen hozzá mentünk a tanácsadóba, így a pénz nem volt téma.

A védőnő pedig elég gyakran fog hozzád járni az elején. A munkája jelentős részét ez teszi ki.

2015. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
a dokinak nem adtam. a védőnőnek adtam egy ajándékcsomagot (kávé volt benne meg csoki) mert nagyon kedvelem, és nagyon készséges volt, én pedig nem voltam az a tipikus 3 perces kuncsaft, így utólag azt is neki köszönhetem hogy tudtam szoptatni végig. szóval nem bántam meg és ha karácsonykor megyek majd hozzá mert úgy jön ki a lépés megint viszek valamit, de pénzt nem adnék
2015. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!