Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire engedik, hogy az...

Mennyire engedik, hogy az okostelómat nyomkodjam szülés alatt? Mármint én vagyok, aki szül.

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 09:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Édes istenem....
2015. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%

Szülés közben? Szerintem eszedbe se fog jutni, hogy van telefonod... :D

Ha meg a rendszertelen fájások időszakára gondolsz, ott azt csinálsz, amit szeretnél, hiszen lehet hogy még kórházban sem leszel akkor, hanem otthon...

2015. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem erre senki nem szol igazán rá. Max mondják, hogy most a nyomásra koncentráljon.

De gondolom itt arra gondolsz, ha 10 perces fájásokkal ott vagy akkor közben esetleg írsz a barátoknak...


Mi bementünk és a vajúdás alatt néha ránknézett valaki, de nem volt ott mindig valaki velünk. A kitolásnál volt csak ott az orvos és a bába.

2015. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
68%
...Komoly a kérdés? XD
2015. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%

Ha vajúdás közben van hozzá kedved, energiád akkor nyomhatod, akkor sok helyen gyakorlatilag azt csinálsz amit akarsz, ha kézen akarsz állni a folyosón azt is lehet.

Konkrétan a szülés alatt nem hiszem hogy ezen fog járni az eszed, esetleg elindítasz valami zenét, de facebookon megosztani, hogy épp szülök nem hiszem, hogy lesz kedved.

2015. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%

Miért akarod nyomkodni?

Még a szülés előtt álló nők reklamálnak a háborítatlan szülésért, meg a gátvédelemért, meg a fájdalomcsillapítás ellen te meg a telefonoddal akarsz szarakodni? Mi az ami nem ér rá, majd csak szülés után?

2015. okt. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem volt kedvem nyomkodni :D Egyébként gondolom engedik. Majd szülés után légyszi gyere vissza mesélni, mert kiváncsi leszek... :)
2015. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

Nem indított szülésem volt, az elején nem is fájt durván. A párommal poénkodtunk, meg chteltem a 3legjobb barátnőmmel, nekem sokat segített. Utólag meg vicces volt olvasni a várjálbasszusez most fááj üzeneteket.

Aztán a komolyabb fájásoknál már nem bírtam irni, szorongattam csak a páromat, a két fájás közt meg szinte aludtam.

2015. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%
Az első szó nekem akart lenni
2015. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%

Hát, az elején írtam a legjobb barátnőimnek, hogy bementünk a kórházba. Akkor még csak a magzatvíz folyt el és kb 10 percenként fájt kicsit a hasam.

Amikor viszont beindult a dolog, hozzám se lehetett szólni, eszembe nem jutott a teló. :) Egyik barátnőm aggódott nagyon h minden ok-e, párom mondta, h írt, én meg lekiabáltam a fejét, hogy nem érdekel. :)

Szóval amúgy nyomkodhatod nyogodtan, senki nem szól érte. A kérdés, hogy bírod-e nyomkodni. :D

2015. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!