Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire engedik, hogy az...

Mennyire engedik, hogy az okostelómat nyomkodjam szülés alatt? Mármint én vagyok, aki szül.

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 09:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
38%
Mi az, hogy "engedik"? Életmentésen kívül semmi nincs, amit rád kényszeríthetnek. Azt csinálsz, amit akarsz, amíg magad és a babát nem sodrod veszélybe. Ha Facebook-ra akarod posztolni a feneked közben, ahhoz sincs senkinek semmi köze.
2015. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
93%

Nekem inditott szulesem volt, nagy "telefon nyomkodos" vagyok, de azonkivul, h telefonaltam a ferjemnek, h egesz jol beindult, jojjon, nem hadznaltam a telefont.

Egyszer meg akartam nezni, h hany ora, es nem lattam, nem vette az agyam az informaciot😃, igy felretettem, es inkabb befele figyeltem.

Mikor megszuletett, es a ferjem is kezbe vette, akkor fenykepeztem egyet.😊

2015. okt. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
96%
A helyedben inkább befelé figyelnék, akkor halad a szülés. Nem szabad felesleges dolgokkal elvonni a a figyelmed. Ha ott leszel, rájössz.....
2015. okt. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
46%
Kedves anyuka... fel kellene nőni! Vagy nem vállalni gyereket...:(
2015. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
En pl 9-kor meg telefonon beszeltem, ra 20 percre megszuletett a kisfiam. Nagyon konnyu szules volt (masodik). Viszont az elsonel nem volt kedvem telefonozni. Engedik a telefonozast es attol meg egesz jol haladt a szules mert nagyon gyorsan tul voltunk rajta.
2015. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
54%

Ja es felnottnek is erzem magam attol meg hogy mereszeltem telefonalni.

Utolso voltam

2015. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%

Engem beraktak egy kórterembe, mert szerintük én nem szülök, aludjak, be sem.hívják a dokimat. Fél óránként mentem,.hogy de én vajúdok,.szerintük.nem. Közben.végig beszélgettem valakivel telefonon, mert annyira tényleg nem volt fájdalmas, meg könnyebb volt így, nem éreztem magam egyedül. Majdnem négy ujjnyira nyitva voltam, amikor végre hittek nekem, megvizsgáltak és behívták a dokimat én meg behívhattam a ferjemet. Nah onnantól már nem tudtam rendesen beszélni sem, annyira bedurvult a helyzet.

De ha végig a szülőszobán lettem volna, akkor.is.hagyták volna szerintem,.hogy azt csináljak, amit akarok.

2015. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%

"a es felnottnek is erzem magam attol meg hogy mereszeltem telefonalni.

Utolso voltam"


NEM= "okostelómat nyomkodjam szülés alatt"


Szövegértés...

2015. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Pfff kepzeld smst is irtam. De akar csetelhettem is volna. Akkor most mar szegyelhetem magam mi?
2015. okt. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
30%
Tolem akar tótágast is alhattal volna... Maganugy! De megint nem megy ez a szövegértés..VAJÚDÁS alatt van erre lehetőség, de SZÜLÉS közben?!
2015. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!