Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen házi praktikák lehetnek...

Milyen házi praktikák lehetnek hatásosak szülésbeindításra, ha már közel az idő amúgy is?

Figyelt kérdés
Természetes praktikákat keresek. Tudom, hogy alapvetően nem lehet ezt befolyásolni, de azt olvastam, hogy ma már csak egy kis "lökés" hiányzik, akkor egy-egy praktika beválhat. Nektek mi volt az, ami hasznos volt?
2015. okt. 31. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szex, mellbimbó stimulálás, ligetszépe olaj, ricinus olaj, akupunktúra. Hallottam már a málnalevél teát is, de tudtommal nem lehet vele beindítani a szülést, mert másra való (méhösszehúzódások hatékonyabbá tétele).
2015. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú séta de szigorúan addig, amíg jól esik.
2015. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
lépcsőzés ...
2015. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Elfelejtettem, hogy a szülésznők egy része is tud valami koktélt (bábakoktél és homeopátiás koktél?).

[link]

Itt a gyakorikerdeseken is már volt néhányszor említve, hogy azzal indították a szülést. Ha túlhordom megkérdezem a szülésznőm, mert orvosi praktikákat (pl. oxitocin, prostaglandin stb.) nem nagyon szeretnék.

2015. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az orvos megteheti, hogy kicsit leválasztja a burkot a méhszáj felől. Nekem is ezt tette és 3 nap vajúdás után a 4. napon pikk-pakk megszültem.Nem kellet bent maradnom, a 3 nap vajúdás otthon zajlott teljes nyugalomban.Az orvos mondta, hogy sokat szexeljünk, mert a sperma is tartalmaz tágulást elősegítő hormonokat. Így is lett. :-)
2015. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!