Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki valami szülést beindito...

Valaki valami szülést beindito házi praktika amire azt tudja mondani h szerinte az volt ami bevált?

Figyelt kérdés
40-hetes kismama!

2013. okt. 19. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt mondták, hogy lépcsőzni nem szabad, mert terheli a lepényt és kifáraszt. A szeretkezés viszont több szempontból is megoldás, az ondóban lévő prosztaglandin puhítja a méhnyakat, az orgazmus pedig méhösszehúzódásokat generál. Ezt javaslom :) Kitartás, nemsokára a kezedben lesz a babád! :)
2013. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szeretkezés màr napi több alkalomal megvolt nem hasznàl semmit!

igen csak nem szeretném annyira tulhordani meg azt sem hogy beinditsàk! :/

2013. okt. 19. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Kismama torna utána séta aztán szex utána csípős ebéd majd egy jó fürdés ;-);-);-) Hátha !!!:-)
2013. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak eljeseriteni, de nekem semmi sem valt be.

Probaltam

Setalni ( meg a vegen is napi 2-3 orat!)

Lepcsozni (otodiken lakunk, szoval volt lehetoseg)

Csiposet enni (bar ki nem allhatom)

Szeretkezni

Furdeni

Ananaszt enni

Uristen, mar el is felejtettem miket, pedig ennel joval tobb praktika volt, amijet vegig probaltam, de sajnos semmi. En vegul 41+6 napra szultem meg ugy, hogy ketszer tagitottak ujjal, kaptam pesszariumot mint inditast, aztan zselet, repesztettek burkot es vegul csak az oxytocin hatasara kezdtem tagulni. :)

Nagyon kemeny volt! :)

(Az mar mindenesetre pozitiv, hogy mar csak mosolygok az egeszen...vasarnap volt 8 hete, hogy szultem).

Na de a lenyeg: lazits! Meg ha nehez is...mar nincs sok hatra! :) Sok sikert!

2013. okt. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a ricinusolajas hashajtás hatott. Délután volt hasmenésem a reggel megivott ricinustól, és este 10-kor indult be a szülés.
2013. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn megittam reggel a homeopàtiàs bàbakoktàlt,este elfolyt a viseled.De nem volt a legjobb kezdet,nagyon nehezen tàgultam,ès vègûl csàszàr lett belôle, mert rajta volt a lànyomon a köldökzsinòr,nyakàn,làbàn. :-(
2013. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!