Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szűlés után kb hány hónappal...

Szűlés után kb hány hónappal húzodott vissza teljesen a hasatok?

Figyelt kérdés
Én 4 hónapja szültem. Sikerült az összes felszedett kilótól megszabadulni, de még mindig olyan látványos pókhasam van. Vissza fog még ez húzódni? Mit lehet tenni esetleg hogy hamarabb visszahúzódjon?
2015. nov. 3. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

4 hónap nem sok idő, szóval még javulhat.

Az izmokat lehet feszesíteni, de a szövetek, amik megnyúltak, azokat nem.


Én három gyerek után nagyon lefogytam, a kilóim száma inkább kevés, de egy pici pocim így is van. A bőr és a belső hámréteg nem megy vissza 100%-ig.

2015. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Szules masnapjan lapos es feszes volt a hasam.

Ez genetika, anyukam ugyanigy volt.

2015. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem szules utan 1 honappal visszaallt olyan feszesre es izmosra a hasam, mint amilyen elotte volt, es en ikrekkel voltam terhes. Ez egyben a genetikanak es a rendszeres sportnak is koszonheto, ugyh szerencsesnek vallom magam ebbol a szempontbol, m a hasammal sosem volt gond.
2015. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szülés után 3 nappal tök lapos volt és nem sportoltam aktívan előtte, igaz, csinos voltam mindig is.
2015. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok az ellenpélda: sose. 3 éves lesz a lánykám és még mindig terhesnek tűnök. Kilóban tán 5 maradt rajtam, sportolok rendszeresen, terhességek előtt is, de hasam volt mindig a legkényesebb részem, sose volt olyan igazán szép izmos. Nekem nagyon nagy hasam volt kétszer is, megnyúlt a bőr, nem ment vissza. Vicces, mert amúgy már nagyrészt mindenhol feszes-izmos vagyok, de a fránya hasam az nem...
2015. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok,mint az ötödik, de nekem csak akkor látszódik ha megjön a menstruációm. Felpuffadnak a melleim meg a hasam terhes méretűre és kész, nem tudok mit tenni.

Pedig visszafogytam eredeti súlyomra és futok mellette.

2015. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Hahhh... Ez nem a csinosságtól függ. Jézusom. Csinos volt előtte, azért húzódott vissza a hasa :D :D


4 hónap nem sok idő! Amíg teljesen visszaáll minden, az lehet 1 év is. Győződj meg róla, hogy nem nyílt-e szét a hasizmod. Ha nem, akkor hasizmozz, ha igen, akkor neten keress rá milyen gyakorlatok vannak, vagy el kell menni speciális tornára.

Meg genetika is. Függ a szövetek állapotától.

Ez nem olyan egyszerű sajnos... :)

Szóval ne aggódj ezen még.

Nekem kb 8 hónap kellett, amíg visszahúzódott teljesen a hasam. Pedig csinos voltam előtte :D

2015. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is genetika. Inkább azok vannak többségben, akik hónapok (de inkább egy év) alatt nyerik vissza a terhesség előtti formájukat.

Én a szerencsésebb fajta vagyok. Kétszer szültem, és mindkétszer lapos hassal jöttem ki kórházból, kb. 3-4 plusz kilóval. (A plusz kilók kb. 3-4 hét alatt tűntek el mind)

2015. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es, neked elmentek otthonról...a midig is csinos voltam arra vonatkozott, h soha nem volt zsírfelesleg a hasamon, feszes a bőr is, valószínű a szöveteim is jó anyagból vannak, tehát ez a jó kiindulási alap is hozzájárult ahhoz, h hamar regenerálódjak.



Most nyilván aki nem ennyire szerencsé, hanem már a terhesség előtt is van egy kis úszógumija, annak később lesz lapos haza. Nemtom, ezen mit nem lehet belátni.

2015. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első két gyerek után hetekkel semmi hasam nem volt. Sovány is vagyok eleve. 3-dikat 4 hónapja szültem. Pikk pakk visszaszaladt a mérleg sajna 50 kilóra, de hasam elég nagy maradt. Nem lóg, de nagy. Nem tudom változni fog e.
2015. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!