Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet átkérni magad...

Hogyan lehet átkérni magad egy másik kórházba?

Figyelt kérdés

Területileg a Dél-pesti kórházba tartozom , de nem ott szeretnék szülni hanem a Bajcsiba.

Kitől tudom átkérni magam?


2015. nov. 4. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkitől. Átmész oda, és kész. Ha szüléskor oda mész be, ellátnak. Vagy ott szeretnél orvost választani? Mert akkor vele egyeztess!
2015. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi :) nem tudtam hogy kell e valami papír vagy ilyesmi.

A 12. Heti genetikai UH beutaló még a Dél-Pestibe szól szóval nagyon az elején vagyok, de nem igazán szeretnék ott szülni :)

2015. nov. 4. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van. Oda mész, ahova akarsz.
2015. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is most kértem át magamat egy másik kórházba. De ha van ott választott orvosod akkor simán "átvesznek". Viszont ha nincs akkor érdemes az ottani főorvosnak egy levelet írni, hogy ott szeretnél szülni és beleegyezését kéred amit ha megkapsz akkor érdemes kinyomtatni, mikor mész szülni akkor tudod mutogatni,hogy a főorvos beleegyezett. Mert ha csak odamész,hogy jöttél szülni akkor elküldhetnek a körzetedhez tartozó kórházba ha úgy gondolják,hogy még van arra időd, vagy ha esetleg az összes szülőszoba foglalat.
2015. nov. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. nov. 4. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer a Bajcsyban szültem, pedig területileg nem oda tartozom. Simán mehetsz oda, nem kell papír. Egyszerűbb ha választasz onnan egy orvost.
2015. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak drágább is
2015. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az nem gond.
2015. nov. 10. 06:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt drágább. Ugyanannyi volt mint annak aki odatartozik. Fogadott orvos volt
2015. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!