Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházzal ill. doki választáss...

Kórházzal ill. doki választással kapcsolatban lenne kérdésem. Szent Imre kórház?

Figyelt kérdés

Első babámat várom, úgyhogy nagyjabol semmit sem tudok ezekről a dolgokról, ezért előre is elnézést kérek a buta kérdésemért. Nem rég költöztünk fel vidékről pestre, úgyhogy még dokim sincs. Pontosabban bejelentkeztem tegnap Dr. Papp Csabához, de mint utána olvastam, ő SOTE 1-es doki, én pedig a Szent Imrében szeretnék szülni. Ilyenkor ez hogy működik? Én közlöm vele hogy vizsgálatokra hozzá szeretnék jarni, de szülni a Szent Imrében szeretnék, úgyhogy szülni nem nála fogok?! Vagy tényleg nem tudom😕 Vagy alapból keressek olyan dokit, aki a Szent Imrében csinálja majd a vizsgálatokat, uh-t?

Segítsetek légyszi, elég sötét ez még nekem:)


2015. nov. 4. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vidéken (20km Bp.től) jártam SZTK dokihoz és vizsgálatokra és a Szent Imrében szültem ügyeletesnél. Ha fogadni akarsz dokit akkor olyat fogadj aki a Szent Imrében dolgozik.
2015. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Mindenképp olyat fogadj, aki a Szent Imrében vezeti le a szüléseket. Tudom ajánlani dr. Tasi Róbertet, én a második lányomat szültem nála, meg voltam vele elégedve. Van magánrendelése is, de sztk-ban is rendel a xxii. kerületben.
2015. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szt Imrés orvost tudok ajánlani, Dr. Demeter Attila.

Nekem rengeteg komplikáció ugrott fel szülés közben, nagyon sok múlott az ő profizmusán, hogy a gyerek és én is megúsztuk maradandó károsodás nélkül. Nagyon alapos és lelkiismeretes orvos.

2015. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!