Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amennyiben nincs fogadott...

Amennyiben nincs fogadott orvosom, csak annyit tudok, hogy melyik kórházban szeretnék szülni, az SZTK-s doki, akihez terhesgondozásra járok, be tudja írni a kiskönyvembe a kórház nevét, hogy hova vigyen a mentő?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 09:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ő amúgy helyettesítőként az adott kórházban szokott dolgozni. Hivatalosan a kórház orvosai közül egy.
2013. dec. 31. 09:50
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő írta be, de mivel nem kell oda se pecsét, se aláírás, te magad is beírhatod.
2013. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Pont ezt néztem én is. Most, ha megyek hozzá még rákérdezek, mert nem ha éppen nem az adott kórház az ügyeletes, és a mentős értetlen, akkor bajban leszek :-)
2013. dec. 31. 10:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kell aláírás és pecsét az orvostól, hogy hova vigyen a mentő.
2013. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A kórháztól kell egy befogadó nyilatkozat.
2013. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Ne haragudj az offert, de mindenki tudja milyen keves a mento, es sok sulyos eletveszelyes esetben tul sokat kell varni a beteg meg is halhat! Pl szivinfarktus, agyverzes, baleset stb.. En ugy gondolom nem kene mentot hivnod, hanem vigyen be a parod a korhazba, mikor elment a magzatvized, vagy a fajasok surusodtek es tudod hamarosan szulni fogsz.. Tejlesen felesleges mentot hivni egy szuleshez!
2013. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó. A mentő erre való. Nem biztos, hogy van autójuk és pénzük taxira. Ezért fizetünk egy vagyont, hogy normálisan ellássanak bennünket, ha szükséges. Ha már normális ellátás nincs, akkor szállítás legyen. Egy szüléshez nem a rohammentőt küldik, ha nincs baj. Senki nem fog emiatt meghalni, mert egy kismamát kórházba visznek.
2013. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó, de hülye vagy!

Nekünk pl. nincs autónk, akkor sétáljak be?

Ráadásul tele van a net olyan sztorikkal, hogy a taxis nem vitte be a vajúdó nőt, mert félt,h. koszos lesz a kocsija.

Az is köztudott, hogy ha pl. elfojt a magzatvíz, akkor feküdni kell, nehogy rátekeredjen a köldökzsinór a baba nyakára. Szerinted így sétálgasson a baba a taxihoz?


Millió esetről tudok, mikor az idős nyanyák taxinak használják a mentőt, az ilyeneket okkal oszthatod ki, de nehogy már egy vajúdó nő ne merjen mentőt hívni...

Tiszta idióta vagy!!!

2013. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Valóban nincs autónk. Tervezzük, csak még nem futotta rá, hitelt meg nem akarok. Mivel első baba lesz, nekem kifejezetten ajánlották a mentőt, ha elfolyik a magzatvíz, vagy rendszereződnek a fájásaim, mivel ugye tapasztalatlan vagyok és inkább menjek be korábban, mint késve. Amúgy hála az Égnek, soha nem kellett mentőt hívni miattam, így szerintem ez az egy alkalom belefér. :-)
2013. dec. 31. 12:45
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy szüléshez ne hivjunk mentőt? volt már párszor olyan hogy a mentőben szültek meg. Akk szüljünk taxiban,buszon vagy miközben a férjünk vezet?

Egy ismerősöm elindult kocsival szülni a férje messze volt. fél uton már mentőt hivott és félreált mert nem birt tovabb vezetni. És valoban nem a rohammentőt küldik ilyenkor. Nallunk nincs korház csak 40 kmre. Marciusban fogok szülni. Eddig ugy van hogy a párom visz autoval, de ha netalán olyan állapotban lesz,pl bepanikol, vagy hatalmas havazás,inkabb mentőt hivok mert a félorás úton akármi megtörténhet és akkor a mentős azért többet tud erről mint én vagy apuka. És akinek nincs autoja az otthon szül?vmi?

2013. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!