Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dél-Pesti szülészete! Fogadott...

Dél-Pesti szülészete! Fogadott orvossal vagy nélküle?

Figyelt kérdés

Magándokim ott vezet szüléseket, de félek, a szülést nem fogjuk tudni állni anyagilag ...

Milyenek a dokik, szülésznők? senkit nem ismerek ott, pedig nem első baba, de eddig mindig a 2. nőin szültem


Minden tapasztalatnak örülnék!


2015. nov. 4. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Mind a 2 gyerkőcöt ott szültem és ügyeletesnél,nem volt sem fogadott orvosom,sem szülésznőm.Mind a 2-szer más volt ott és nagyon kedvesek voltak.A testvérem ugyanígy szülte itt mind a 3 gyerekét.Szóval 5-ből 5-ször elégedettek voltunk :)
2015. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4 hónapja szültem ott, nekem csak szülésznőm volt, de végül császár lett ügyeletes orvosnál, aki egy tündér volt. Ott egyébként problémamentes szülésnél cakkpakk levezetik a szülésznők az egészet, így talán szülésznőt érdemesebb fogadni, ha nincs előreláthatólag gond.


Egyébként mindegyik szülésznő egy tündér, ezt tapasztalatból mondom, tehát, ha ügyeletes szülésznőnél szülsz, akkor sem lesz gond, tényleg kedvesek! :)

Az orvosokról nincs sok tapasztalatom, de rosszat nem hallottam róluk sem :)

2015. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!