Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után harmadik...

Császármetszés után harmadik héten szex?

Figyelt kérdés
3 hete volt a második császármetszésem,nem volt probléma,a méh összehúzódott rendesen,a varratokat a szülés utáni 10.ik napon kiszedték.vérzés azóta megszakításokkal van,hol van,aztán elmúlik,aztán megint van 1-2 napig.a hegem már csak ritkán fáj,a méhem is néha szoptatáskor görcsöl.ma óvszerrel szeretkeztünk a férjemmel,de égő érzés volt és fájt kissé.volt aki császárosan hamarabb szexelt?köszi!
2015. nov. 5. 21:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%
most nem azért,de miért kell ilyen stílusba válaszolni???olyan bunkó anyukák vannak itt hogy csak na!persze nem kellett volna,én is ezt gondolom,de nem ilyen formában kéne leírni!egyébként hogy a kérdésre válaszoljak:én 2x szültem császárral,utoljára 10 hete.mind a 2 alakalommal megvártam a 6 hetet,sőt vártam volna többet is mert semmi porcikám nem kívánta!nekem is fájt,és égő érzésem volt!az első szülés után 1 évig fájt pedig ugye nekünk nem sok köze van a hüvelynek a szüléshez,most elmentem egy szexuálpszichológushoz és azt mondta hogy ezt a fájdalmat csak a fejembe kreálom magamnak,magamban kell megkeresni miért nem akarom a dolgot ami ellen a fájdalommal védekezek.
2015. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Általában én is kiakadok ha bunkón válaszolnak valakinek alaptalanul. De ez az egyik olyan típusú kérdés, ami szerintem nem csoda, hogy sokakat kiakaszt, ugyanis felnőtt, értelmes emberek vagyunk, nem pedig valami ösztönlények, és mivel épp szülés után van az aki ilyet kérdez, már nem csak magáért felelős, így elég érthetetlen, hogy ilyen szinten képes játszani az egészségével. Így nem tudom sajnálni a kérdezőt amiért kapott egy-két csípősebb választ is.
2015. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
38%
MINDENKI, aki szülni megy, tud a 6 hetes kontrollról. Ha màr egyszer nem vetted figyelembe, utàna minek ìrsz ki kérdést, hogy lehet-e, màs szexelt-e a javasolt idő előtt. Csinàld ahogy jónak làtod. Jelen àbra szerint úgyis valami ilyesmi a helyzet.
2015. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
39%

"most nem azért,de miért kell ilyen stílusba válaszolni???olyan bunkó anyukák vannak itt hogy csak na!persze nem kellett volna,én is ezt gondolom,de nem ilyen formában kéne leírni!"


Tehát most nem az a baj,amit mondtam,hanem az,ahogy mondtam??? :)

Talán elkerülte a figyelmed,hogy a kedves anyuka 2. császármetszése volt ez...

Üvöltő jelek voltak arra,hogy még nem kéne szexelni, de ő mégis szexelt! Nekem ne mondja senki, hogy anyira nagyon kívánta a szexet és kizárólag azért szexelt,mert nem bírta magát visszafogni.

Ez valamiféle önigazolás volt a részéről, vagy a pasija felé vagy pedig magafelé!

2015. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mi a kérdésed kérdező. Hogy szabad-e: NEM!

Megtörtént?: IGen

Mi a kérdésed????

2015. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%
Na most engem is lehurroghattok de itt külföldön nincs semmilyen 6 hét!Az orvos azt mondta hogy amikor én úgy érzem hogy készen állok rá akkor lehet együttlét a párommal! Ez az egész nem csak arról szól hogy szexeltek és az mekkora baj a legfontosabb a higiénia mint a saját mint a párotok részéről!!! 4 napja volt a császármetszésem egyenlőre természetesen nem azon gondolkodom hogy mikor legyünk együtt de ha én akár 3-4 hét mulva már úgy érzem hogy készen állok rá testileg is meg lelkileg akkor miért is ne csinálhatnánk, attól nem vagyunk felelőtlen "állatok" !!!
2015. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%
A "külföld" egyáltalán nem etalon a szakmai berkekben...Csak a naiv magyar hiszi azt, hogy ott minden csak jobb lehet...
2015. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

En Angliaban lakom, es itt ugyanugy megvan a 6 het,

Ez WHO ajanlas egyebkent ( ha nem tudnad, egeszsegugyi vilagszervezetet jelent )

2015. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál a 6 hetes kontrollon elmondtam neki hogy 3 héttel utána együtt voltunk,azt mondta ha megvolt minden higiénés előírás mintóvszer,mosakodás,stb.akkor nincsen semmi probléma,mert ha baj lehet a hamarabbi szexből,az a higiénie miatt lehet,de az helytelen wc hasznáat,kézmosás,stb miatt islehet.köszönöm a normális hangnemű válaszokat.
2015. dec. 2. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!