Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hatvani vagyok, szülhetek...

Hatvani vagyok, szülhetek Gyöngyösön?

Figyelt kérdés
Szeretnék együtt lenni a kisbabámmal, Hatvanban sajnos nem ez a gyakorlat. 40.000-em meg nincs a külön szobára. Vajon kötözködnének Gyöngyösön amiért nem ott lakok és nem oda jártam? Fogadott dokim nincs. Van hasonló tapasztalatotok, vagy bármilyen ötletetek?

2015. nov. 9. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen kórházban megjelensz beindult szüléssel (fájások vagy elfolyt magzatvíz), akkor kötelesek fogadni és ellátni.
2015. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Én sem ott fogok szülni ahová tartozok. Kocsival vigyenek be szülni mert a mentő nembiztos hogy elvisz máshova, csakha van befogadó nyilatkozatod.
2015. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is Hatvanhoz tartozom, mégis Gyöngyösön szültem, bàr nekem ott van a fogadott orvosom. Ő azt mondta ha beindulnànak a dolgok és mentő kell akkor mondjam hogy Gyöngyösre vigyenek mert ott van az orvosom és akkor oda visznek... A végén autóval mentem úgyhogy nem tudom hol kötöttem volna ki
2015. nov. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!