Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4. baba faros, akkor mindenkép...

4. baba faros, akkor mindenképpen MEG KELL szülnöm? Császár kizárt?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a faros szüléstől, sok rosszat láttam munkám során :(

Egy sima faros fekvés lehet indok császárra 4. babánál?


2015. nov. 10. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg helyen farfekvés esetén alapból császároznak. Kevés orvos tud manapság faros szülést vezetni, és még kevesebb van, aki be is vállalja.
2015. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elméletben meg kell próbálni, és ha úgy látja a doki akkor császár. Gyakorlatban pedig megtudod beszélni a dokiddal, hogy nagyon félsz tőle, biztosan segít...
2015. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy kizárt lenne a császár. Én például úgy tudom többedik szülésnél szóba jöhet a faros hüvelyi de akkor sincs olyan, hogy kell.
2015. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem sokára fordult meg, kérdeztem az orvost, hogy ilyenkor mi van. Mondta, hogy HA AKAROM, akkor megpróbálhatom hüvelyi úton, de a császárhoz ez jó indikáció.

Végül megfordult és okafogyott lett a dolog, de nagjyából az én döntésemen múlt volna. (Ami egyértelműen császár lett volna.)

2015. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadik babám fordult meg viszonylag későn. Az orvosom azt mondta, ha nem fordul meg, akkor megbeszéljük a faros hüvelyi szülés kockázatait, többedik gyereknél ennek tudatában megpróbálhatom. Hány hetes terhes vagy? Egy ismerősöm babája a 40. héten fordult meg, még nálad is előfordulhat.
2015. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-dik babám faros volt. Egyértelműnek gondolta az orvos a síma szülést, mert többedik baba. Hálistennek a 37-dik héten megfordult.
2015. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. babám volt faros, megszültem simán, a másodiknál meg csodálkoztam, hogy mennyivel könnyebb szülni, ha a baba fejjel előre van.... Az elsőnél nekem is mondták, hogyha nem megy természetesen, akkor császár lesz belőle, de nem kellett, nem is bántam. Annyira nem volt rossz.
2015. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!


Én semmiképpen nem szeretném megpróbálni, ha nem fordul meg...félek, hogy esetleg baj lesz (beszorul, stb...)

A dokim sajnos eléggé a sima szülés mellett van...azt mondta a 4. baba már nem okozhat farosan sem gondot, viszont a méhszájam tiszta heg, az előző szüléseim miatt. Nagyon nehezen tágultam, kézzel segítettek mindig....

2015. nov. 10. 22:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2. babám volt faros (első természetesen született), és rám bízta az orvos hogy ha akarom megpróbálhatom természetesen. Én megpróbáltam volna, de mivel lábtartással volt a baba ezért császár lett belőle.
2015. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim h ha faros biztos a császár. Ám megfordult a pici lányom.

Mégis császár lett mert nem tudták megindítani a szülést.

2015. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!