Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Törökülésben vajúdni tényleg...

Törökülésben vajúdni tényleg nem hatékony?

Figyelt kérdés
Első babámnál a szülésznő rám szólt, hogy nem hatékony a tágulás szempontjából, ha törökülésben ülök és le kellett feküdnöm az ágyra. Most nemrég kezdődtek 10 perces fájások a 2.babámmal de a törökülés esik jól megint. Ne csináljam? Még meg kell várni hogy 5 percesek legyenek míg bemegyünk, de akkor ez a póz tényleg nem jó?
2015. nov. 19. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
A fekvés az, ami a legkevésbé elönyös póz! Ha neked jól esik a törökülés, akkor ne hagyd magad lebeszélni erröl.
2015. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

A legjobb ha ulsz allsz maszkalsz gugolsz torokules terdeles stb stb

Valtogassd a pozokat ahogy jol esik A wc is ulhetsz egy jo idot az is segit zuhanyzas kadban furdes stb stb AMI jolesik DE ne fekudj le

,,egy szuleszno akinel senki nem vajudik vagy szul agyban,,

2015. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hàt szerintem a fekvésnél a törökülés is jobb :)
2015. nov. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én ilyet még nem hallottam... :) Ahogyan az 51%-os mondja, váltott testhelyzetekben a legjobb lenni, ha minden rendben van és nem kell valamiért szigoúan feküdni. (ritkaság)

Szerintem válassz másik szülésznőt..!

2015. nov. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!