Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetes terhes vagyok, de...

34 hetes terhes vagyok, de még semmit nem vettem magamnak a kórházba fekvéshez. Ideje lenne már vagy emiatt ne idegeskedjek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 07:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ó, én is ilyen laza voltam, aztán a 36. héten volt pár jóslóm, na, akkor pánikszerűen összepakoltam, ami volt, és másnap megvettem, ami még hiányzott. Nekem ki volt már írva a programcsászár farfekvés miatt, de igazából akkor tudatosult bennem, hogy attól, hogy a doktornőm mondott egy dátumot, a babám gondolhatja másképp :) Végül amúgy nem indult be előtte, de erre sosincs garancia. 34 hetes vagy, lassan kezded az utolsó hónapot, akkor már gyakorlatilag bármi lehet, én összepakolnék szépen.
2015. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kezdd el összepakolni,hogy ha beindul, akkor nehogy úgy járj mint én, hogy a férjemet ugrasztottam a félig összepakolt táskáért, és szegénykém a friss varrásaimra hozott pár madzagtangát, nagyibugyi helyett :)
2015. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

En 36 hetesen vettem meg a dolgokat es raktam ossze. De lista mar volt (nem tul hosszu), szoval a ferjem is meg tudta volna oldani, ha kell.

Max a babaruha az, amit nem lehet par oran belul osszerakni, mert ha nincs kimosva, akkor annak ugye meg is kell szaradnia.

Betetet es hozza bugyit es pelenkat gyorsan meg lehet venni, a tobbi meg jo esellyel van otthon (korhazba pizsama, ruha, tisztalkodasi eszkozok, torolkozo, evoeszkozok).

2015. nov. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!