Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes vagyok, mostmár...

38 hetes vagyok, mostmár jöhet akármikor a baba. Lehet előre érezni a napot legalább, hogy na akkor kb. mostantól szándékában áll megérkezni?

Figyelt kérdés
Én még nem érzek/éreztem semmit. Ha sokat sétálok akkor lent egy kicsit feszül, de ennyi , el is múlik a feszülés, inkább a fáradást érzem. Körülbelül előre lehet látni , hogy na akkor mennyi idő van még hátra? Vannak előjelek időben? vagy hirtelen jönnek pl. aznap ?
2015. nov. 27. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ez teljesen kiszámíthatatlan. Van, akinél egyszer csak elfolyik a magzatvíz, meg olyan is, akinél napokkal előtte már vannak jelek.

Kitartást és könnyű szülést!

2015. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó 3 hétben már mindennap azt éreztem, hogy ez lesz az a nap. kivéve aznap, mikor elfolyt a magzatvíz
2015. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Itt a fáradást is csak pl. egy nagy séta után érzem. Megpihenek és tovább semmi bajom. Ugyanúgy jövök megyek, nem fáj semmim. Ezért kérdezem, hogy a szülés előtt legalább másképp fogom-e érezni magam? Derék fájás?Ilyenek szoktak lenni?
2015. nov. 27. 15:59
 4/14 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 3-4 héttel már voltak jóslók, az utolsó 1-2 hétben rosszabbul aludtam és nyűgösebb voltam, de kánikulában amúgy sem vagyok top formában, szóval ezek nem jeleztek különösebben semmi extrát. Utólag visszagondolva a szülés előtti napon többet keményedett a hasam és bár nst-n látszódtak fájások, simán hazaengedtek, mert ugyanúgy csak 1 ujjnyira voltam nyitva, mint az előtte lévő hetekben. Másnap reggel indult a szülés, 40 hét 2 naposan.
2015. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tehát értsem úgy, hogy amíg jól érzem magam, hogy nem fáj itt-ott, addig nem várható a szülés-..?!
2015. nov. 27. 16:07
 6/14 anonim ***** válasza:
még a kórházból is hazamentem volna, annyira biztos voltam abban, hogy én aztán nem szülök. És nem azért, mert be voltam tojva, vagy hasonlók, tényleg nem éreztem úgy, hogy az a baba akkor ki fog jönni :)
2015. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én nem éreztem a terhesség alatt, hogy itt vagy ott fàjt volna. hatalmasakat aludtam, teli voltam energiàval a 39. hétig jàrtam edzeni. se joslo fàjàsom nem volt, se nyàkdugo tàvozàs..se hàtfàjàs se semmi (bàr, az is lehet, hogy voltak..csak éppen én sose figyelgettem magam, ràadàsul folyamatosan mozgàsban voltam) aztan egyik este elfolyt a magzatviz..derult égbol villàmcsapàs volt :D
2015. nov. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen? :) Na jó na, hát akkor tényleg még az sem garancia ha nem fáj semmi, jöhet akkor hipp-hopp.
2015. nov. 27. 16:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokáig voltak jeleim, nyákdugó 37 hetesen elment és minden nap azt hittem, hogy lassan szülök. A kiírt nap előtti este nagyon nagyon rosszul aludtam és akkor meg nem gondoltam, hogy ez azért van. Bár előtte lévő napon rengeteg keményedésem volt csak én már semmit sem vettem komolyan. :D szóval nekem egy nappal előtte voltak erre utaló jelek de az is csak utólag belegondolva.
2015. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 vnebrigi ***** válasza:

Nálam olyan volt, hogy az utolsó napokban rámjött a nagytakarítási-pakolási-főzési láz. Hihetetlen energiáim lettek hirtelen :) Aztán ahogy kész lettem mindennel, leültem és megvolt az a "nah mindent megcsináltam, kész vagyok" érzés. Na utána egyfolytában kerestem a helyem, se ülve, se állva, se fekve, se sétálva nem volt jó. Az egyik terhességemnél ezek után elfolyt a magzatvíz, a másik kettőnél pedig 5 perces fájások kezdődtek, minden előzmény nélkül.

Szóval nem tudhatod előre... Könnyű szülést kívánok!

2015. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!