Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S.! Elfolyt valami, de...

S. O. S.! Elfolyt valami, de nem tudom, hogy mi és nem sok, sárgás valami, egy kisebb rendben, de tényleg úgy a bugyin egy nagyobb folt, aztán még egy kevés wc-zés közben, ez magzatvíz?

Figyelt kérdés
Nem érzek semmit, nem tudom, hogy mit csináljak, rohanás a korházba??? 38 hetes vagyok, és nem tudom, hogy ez a sárgás valami mi akar lenni
2015. nov. 30. 04:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező? :)
2015. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azóta már biztosan vajúdik, szerencsésebb esetben esetleg már meg is van a baba. :)

Remélem minden rendben kedves kérdező! :)

2015. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
En is varom h hogy vagy! Irj ha tudsz!!!
2015. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Naaaa!???♡♡♡
2015. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ugye nem várjátok el, hogy szülés után első dolga lesz, hogy feljöjjön? :)
2015. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vok :)
2015. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
:)))) Halihóó megjöttem. Na hát igen, meg van a kis csajszikám. Nyákdugó volt, de aztán magzatvíz is jött, persze kórházban ez már, de nem tágultam, aztán este császár lett a vége, mert a szívhang is gyengült , aztán kiderült, hogy a köldökzsinór olyan helyre került időközbe ami miatt nem tudtam volna megszülni. De jól vagyunk, itthon vagyunk. Minden jót!
2015. dec. 6. 18:01
 18/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2015. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!