Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 császár után a 3. programozo...

2 császár után a 3. programozott, vagy hagynak vajúdni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
orvosa, és kórháza válogatja. nekem prog császárom lenne ha jönne a harmadik baba.
2015. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ket csaszi utan szoba sem johetett a vajudas, pedig beprobalkoztam a dokimnal...program csaszar volt. Ez a protokoll ket csaszar utan. Viszont ezt visrltem legkonnyebben, csak mutet utan lettek komplikaciok, de hala istennek rendbe jottem.
2015. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a harmadik császár mindenképpen programozott, de lehet, hogy ez kórházanként eltérhet?


Nekem programozott volt, és annak a néhány ismerősömnek is, akik ilyen helyzetben voltak. Az én dokim eléggé parázott a komplikációk miatt, hogy felreped a heg, szóval már pár nappal a kiírt időpont előtt megvolt a műtét. Nekem ez volt a legkomplikációmentesebb szülésem. :) Igazából nem is volt szülésélményem, amit azért sajnálok, de az a lényeg, hogy minden rendben ment.

2015. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb kórházban ha nincs fogadott orvosod akkor programozott császár lesz. Ha olyan orvost fogadsz aki támogat a döntésedben akkor megpróbálhatod,de ugye ez változhat az utolsó pillanatban és lehet,hogy császározni kell. Barátnőm első babáját simán szerette volna szülni,de császár lett a vége, másodiknál ismét megpróbálta simán de ismét császár lett, harmadiknál nem engedték simán szülni, már bent feküdt mikor villámgyorsan beindult a szülés, már készítették elő mikor jött a tolófájás,és mondta,hogy nem bírja nyomnia kell,de nem engedte neki az orvos megcsászározták. Szóval nagyban függ a terhességtől,hogy nincs-e gond stb...
2015. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Én nem egy olyan nőt is ismerek, aki 2 császár után hüvelyi úton szült. Külföldön ez nem akkora csoda, mivel a kockázata minimális, csak itthon keresnek folyton kifogasokat az orvosok.
2015. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem éppen minimális azért... pláne, ha éppen te vagy a "szerencsés" nyertes! Ez így biztonságos kedves utolsó. (ha progis a harmadik) A biztonság meg a legelső szempont egy normális orvosnál és egy épeszű kismamánál.
2015. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy azzal, hogy 2 császár után a hegszétválás kockázata 1.8%, a műtét közben fellépő súlyos komplikáció pedig több, mint 7%?
2015. dec. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valamit állítasz, akkor hivatkozást linkeljél be!

Valami oka azért csak van, ha két császár után nem szívesen mennek bele a természetes szülésbe... gyanítom, hogy nem csak a hegszétválás...

Egy szakorvos bizonyára választ ad erre. Ha a súlyos komplikációk száma valóban 7% lenne, akkor nem javasolnák a harmadik terhességet két császár után. Ez az arány ugyanis nagyon magas! Szóval tedd fel ezt a kérdést szakorvosnak , kár okoskodni képzetlenül...

2015. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!