Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vácon programozott vagy sima...

Vácon programozott vagy sima császár után rögtön az osztályra visznek, vagy van megőrző, ahol a babával és Apával együtt lehetsz egy kicsit?

Figyelt kérdés
Friss tapasztalatok érdekelnének kizárólag Vácról! Köszönöm!
2015. okt. 6. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2014-ben szültem, nyáron, és betoltak az alternatív vajjúdóba, ott lehetettem a babával és a férjemmel egy fél órát...nekem mázlim volt, mert ott vajjúdtam abban a szobában, mivel a töbib foglalt volt..de még teltház ellenére is megkaptam a fél órát...úgyhogy lesz időtök.
2015. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem tavaly (és a többi császárost is) azonnal áttoltak a szobába. A folyosón adhatott apa egy gyors puszit, de szinte meg sem álltak az ággyal :-( Másnap találkozhattunk.
2015. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is ez a tapasztalatom, mint az utolsónak. Vajon ezt kérni kell? Vagy mitől-kitől függ?
2015. okt. 6. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom számít e de nekem fogadott orvosom volt, ráadásul a szülésznőnek is adtunk egy tízest (szintén császár a Kondérnál)


1-es

2015. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 piroska és a farkas ***** válasza:
74%
2014 tavaszi a kislányom, fogadott orvosom volt, szülésznőnek nem adtunk semmit. Szülés után legalább 1 orát 3- asban voltunk, aztán amikor át akartak vinni, majdnem összeestem. Így ott hagytak még pihenni pár liter infúzioval, és a hajnali 4.40- es szülésemhez képest több mint 5 orával, 10 körül vittek csak át.... igaz, felülni sem tudtam :) nem tudom, h mennyiben lett volna más, ha teltház van. Ja, és sima szülés volt, nem császár. Férjem végig ott lehetett velem, a baba is ott volt egy darabig, de aztán őrá vigyáztak a csecsemősök.
2015. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nekem is fogadott orvosom volt, szülésznőt is fizettünk. Császár után rögtön toltak a szobába, a babámat pedig csak órák múlva hozták szopizni.
2015. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ez a gyakorlat a császároknál! Anyát örzőbe kellene tolni, nem a szobába, babát meg mellé, ha kell, akkor inkubátorban, de akkor is az anya mellé legalább az első 1 órában!
2015. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7, én csodálkozva olvasom hogy másoknál nem engedték, mert én júliusba szültem ott tavaly, telt ház volt mint írtam, de én és a szobatársaim is császárosként mind megkapták éppúgy a fél -1 órát mint a természetes úton szültek.
2015. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem rögtön feltoltak az osztályra. Egy éve szültem.
2016. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, császárral.
2016. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!