Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig húzhatom ezek után?

Meddig húzhatom ezek után?

Figyelt kérdés

38+6 vagyok ma, tegnap este fél 7-kor kezdtem rá felfigyelni, hogy elég rendszeres időközönként van fájásom, de nem az eddigi keményedés, hanem más...elkezdtem jegyezni és 5-6 percenként jött. Elmentem zuhanyozni 3/4 8-kor, folyattam a derekamra a meleg vizet, egy fájás maradt ki és már jött is a következő. Fél 9-kor írtam egy smst a dokimnak, aki azt válaszolta, menjek be a kórházba.


10-re beértünk, rátettek ctg-re, amin látszottak a fájások, 40-50 közöttiek voltak, 50 volt a legerősebb. Aztán megvizsgált az ügyeletes orvos, aki azt mondta, hogy ez még kevés a szüléshez, erősebbeknek kell lennie a fájásoknak, és még teljesen zárt vagyok, de a baba nagyon szépen be van illeszkedve.


Hazajöttünk, ma reggel elment a nyákdugóm, fáj a derekam zuhany ellenére is, és 10-15 percenként vannak gyengébb fájásaim. Ha állok, sétálok, akkor elmúlik, akkor a legerősebbek ha ülök vagy fekszek.


Szerintetek ma lehet belőle valami? Este is elindult a vajúdás, csak leállt? Nekem most ez a reggeli nyákdugó gyanús. Első baba lesz, szóval nem tudok semmihez viszonyítani. :) Csak az estéhez, amire azt mondták bent, hogy ugyanilyennel menjek vissza majd, csak ha erősebbek lesznek a fájások.

Barátnőmet 41. héten ilyen fájásokkal indították, és ő is zárt volt, úgyhogy ő ballont kapott. Nekem ha elment a nyákdugóm, gondolom kezdek tágulni.


Valakinek tapasztalat, ötlet? :)

Köszi előre is a válaszokat!



2015. dec. 2. 10:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csak a sajat tapasztalatom irom le..en aznap szultem amikor a nyakdugo elment :) Neked is sztem 1-2 nap vagy orak kerdese es meglesz a pici ! Konnyu szulest kivanok es gyorsat :)
2015. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ma-holnap meglesz a picikéd!

Írj mindenképp, ha erősödik vagy sűrűsödik a fájás! :)

Üdv: egy ablakot pucoló kismama 😃

2015. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem igazán akar erősödni meg sűrűsödni, de nagyon érzékeny a méhem :( minden mozgására fáj meg kőkemény a hasam egész nap. Nyilall a méhszájam, derekam fáj. Írok ha van fejlemény! ;) Olyan izgalmas :) főleg hogy első baba... :)
2015. dec. 2. 11:53
 4/19 anonim ***** válasza:

Szorítok!

Nekem is első baba lesz majd :)

2015. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem nyákdugó nem távozott otthon és magzatvíz folyással (illetve vele egy időben 6-7 perces fájásokkal) kezdődött a vajúdás, viszont a szülést megelőző napon sokat keményedett a hasam és az nst fájásokat is mutatott (nem kiugró hegycsúcs, hanem domb jellegű alakzat rajzolódott ki 7 percenként).

Szerintem ebből lesz valami a következő 1-2 napban. Gyors és komplikációmentes szülést! :)

2015. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Visszaszámlálááás! :-) Max 3 nap és biztos beindul rendesen. Gratulálok!
2015. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha van nagy labdád, akkor azon "rugózz", segít rendezni, beindítani a fájásokat.
2015. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nagyon izgi,milyen nemű lesz? Tippem,h lány.könnyű gyors szülést kívánok,egy babára váró :(
2015. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Na van vmi hír? :)
2015. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok érdeklődést! :)


Sajnos este leálltak a fájások, pedig 10 percesek voltak. :( Aztán egyszer csak elkezdtek 15 percesek lenni, majd egy óra alatt 1-2x csak, végül leállt...

Ma reggel nagyon görcsöltem, azt hittem elájulok, nagyon fájt a hasam, de zuhanyzás után enyhült. Azóta nem igazán érzek fájást. :(


Remélem beindul 1-2 napon belül, nagyon rossz ez a várakozás, meg már semmi nem olyan mint eddig. Érzékeny a méhem, nagyon feszül alul ha sétálok...szóval már jó lenne ha kibújna. :)

2015. dec. 3. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!