Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig húzhatom ezek után?

Meddig húzhatom ezek után?

Figyelt kérdés

38+6 vagyok ma, tegnap este fél 7-kor kezdtem rá felfigyelni, hogy elég rendszeres időközönként van fájásom, de nem az eddigi keményedés, hanem más...elkezdtem jegyezni és 5-6 percenként jött. Elmentem zuhanyozni 3/4 8-kor, folyattam a derekamra a meleg vizet, egy fájás maradt ki és már jött is a következő. Fél 9-kor írtam egy smst a dokimnak, aki azt válaszolta, menjek be a kórházba.


10-re beértünk, rátettek ctg-re, amin látszottak a fájások, 40-50 közöttiek voltak, 50 volt a legerősebb. Aztán megvizsgált az ügyeletes orvos, aki azt mondta, hogy ez még kevés a szüléshez, erősebbeknek kell lennie a fájásoknak, és még teljesen zárt vagyok, de a baba nagyon szépen be van illeszkedve.


Hazajöttünk, ma reggel elment a nyákdugóm, fáj a derekam zuhany ellenére is, és 10-15 percenként vannak gyengébb fájásaim. Ha állok, sétálok, akkor elmúlik, akkor a legerősebbek ha ülök vagy fekszek.


Szerintetek ma lehet belőle valami? Este is elindult a vajúdás, csak leállt? Nekem most ez a reggeli nyákdugó gyanús. Első baba lesz, szóval nem tudok semmihez viszonyítani. :) Csak az estéhez, amire azt mondták bent, hogy ugyanilyennel menjek vissza majd, csak ha erősebbek lesznek a fájások.

Barátnőmet 41. héten ilyen fájásokkal indították, és ő is zárt volt, úgyhogy ő ballont kapott. Nekem ha elment a nyákdugóm, gondolom kezdek tágulni.


Valakinek tapasztalat, ötlet? :)

Köszi előre is a válaszokat!



2015. dec. 2. 10:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ajj, szurkolok!

Írj ha lesz vmi!

Mikorra vagy kiírva?

2015. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Szombatra :)


Ma nagyon rosszul vagyok egész nap, most vannak már nagyon erős 5 perceseim, de most várok, hogy zuhany után enyhülnek-e. Ha nem, akkor indulunk ;) írok, ha megszültem :D

2015. dec. 7. 18:32
 13/19 anonim ***** válasza:
Hajrá!!!! :)
2015. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Juhuuuuu!

Írj, ha indultok!

Ügyes leszel!

2015. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na megvan a pici? :)
2015. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsi, hogy csak most írok, végül hétfő este be kellet mennem, be is fektettek, kedd reggel indítottak, fél 10kor burokrepesztéssel, és délután 15:50-kor megszületett a kislányunk. :) Hosszú, nehéz volt, de a kitolás csak 20 perc szerencsére. Szombat reggel jöttünk haza, az éjszakák eleinte nehezen teltek, de ma éjjel már 3 óránként kelt, tudtam pihenni. :)
2015. dec. 14. 10:07
 17/19 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Ugyes voltal :))) Jo egeszseget boldogsagot kivanok az egesz csaladodnak :)
2015. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nyugodt éjszakàkat kívànok, hogy tudjatok pihenni, ès jó egészsèget Nektek! :)
2015. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :) Azt elfelejtettem, hogy 3000 g, 51 cm-rel született :)
2015. dec. 15. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!