Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy köldöksérv? Van...

Lehet hogy köldöksérv? Van tünete?

Figyelt kérdés
Császárral szültem,30 kg híztam a terhesség alatt.A köldököm végig ki volt fordulva és még szülés után pár héttel is ki van.Még mindig nagyobbacska a hasam.Lehet hogy haskötőt is kellene hordanom.A korházban szóltak volna ha az...remélem.
2010. márc. 22. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

A haskötő nem árthat szerintem még kell egy kis idő mire visszaáll a normál állapotába 30kg azért nem kevés.Én 28-at híztam a fiammal és szülés után még kb.2-3 hónap mire normál állapotába került a hasam.

De nyugodtan mutasd meg akár a háziorvosodnak is,ha nincs is semmi baj legalább megnyugtat.

2010. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szólnak, legalább is nekem senki nem szólt:S. Valószínű, hogy az első terhességem és a szülés miatt alakult ki nálam a sérv. Csak most derült ki,hogy a második babámat várom (18.hét). Nálam az volt a tünet, hogy kidudorodott és néha fáj. Szerintem nézesd meg.
2010. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szólnak, nekem sem szóltak.


Nekem is kint volt a köldököm már a 17. héttől és szülés közben a tolásnál 2 helyen is kiszakadt. Azóta sem ment vissza. Mindenesetre megvárom a második szülésem és aztán elmegyek megműtetni, mert később ez gondot okoz. (Nagymamámnak is szülés alatt alakult ki, 5 kg-s babát tolt ki több mint 1,5 óra kellett hozzá, én csak 4 kg-sat, de azt 5 perc alatt) Szóval most hatalmas, majd 10 kg-s köldöksérve van, konkrétan egy fejnyi daganatra nőtt! Ajánlom neked is a műtétet, amit 40.000 FT-ért akármelyik magánklinikán 48 órás bentléttel megműtenek!

2010. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsónak: ne várd meg a következő terhességet, mert gondot okozhat. Ha bármi baj lenne a terhesség alatt nem lehet megműteni. Mindenképp nézesd meg a második baba előtt. Bocs az offért
2010. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megműttettem az első baba után, majd a második szülésnél majdnem ugyanannyira kijött, hát most készülök újra orvoshoz.
2010. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ohhh, köszönöm a tanácsot, akkor még a kistesó érkezése előtt elmegyek vele dokihoz! Nem akarom, hogy túlzottan kiszakadjon a 2. szülésnél, biztos ott sem számolhatok 2,5 kg-s babával, bár lehet nincs is összefüggés a baba súlya és a kialakult köldöksérv között, szinte biztos vagyok, hogy ez örökletes! :S
2010. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggésben, hogy hány kilós babát szülsz. A kisfiam 2860 grammal született és mégis lett köldöksérvem:S
2010. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor igen..jól sejtettem, ez örökletes hajlam! Nálunk a családban 1 kivételével mindenkinek köldöksérve lett szülés közben! Sajnos a kivétel nem én vagyok! :S :)
2010. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!