Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gyakori a szülés...

Mennyire gyakori a szülés utáni köldöksérv?

Figyelt kérdés
Nekem szülés után négy hónappal jött ki,vagyis akkor vettem észre.Mennem kellene műtétre,csak még tologatom az időt.Nem szívesen hagynám itthon a kisfiamat,még 3 napra se.Most 11 hónapo.Valaki volt,vagy van hasonló helyzetbe?
2010. máj. 31. 08:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én épp készülök, ill. aug. 3-ra már előjeygeztek műtétre. Nekem úgy indult az egész, hogy amikor az első babát vártam, kb. 8hetes lehettem amikor éreztem, érzékeny a köldököm, mire kihordtam a babát, már elégé kijött, majd a szülésnél nagyon. Eltelt akkor 1hónap és már annyira fájt néha napközben,h. le kellett feküdnöm hanyatt, h. visszamenjen, és úgy folytattam a napomat tovább.

Így amikor 3hós volt a kislányom, mennem kellett műtétre. Nagyon hiányzott a babám, vasárnap este kellett befeküdnöm, hétfő délelőtt műtöttek és szerdán jöhettem haza. Utólag akkor azt mondtam, nem fájt, abszolút nem kellett volna félnem. Ez 2006ban volt.

Majd a második babámnál már ahogy nőtt a pocim éreztem, már megint kezdődik....és szülésnél kijött, de fele annyira nem , mint először. És nem is fáj, nagyon ritkán..de muszáj mennem ismét, nem szabad ezzel játszani!

Próbálok arra gondolni,h. utána mit gondoltam, h. ez nem egy nagy dolog, csak az embert nehéz magának rávenni egy műtétre. Ha van kérdésed, írj.

2010. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!