Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az első szülés alatt kialakult...

Az első szülés alatt kialakult köldöksérv mennyit nőhet egy 2. szüléssel?

Figyelt kérdés

4 KG-s kisfiam 7-8 perc alatt toltam ki, és a köldököm körül 2 helyen is kialakult a sérv. Egyenlőre még jól tartja magát, de félek ahogy múlik az idő, úgy fog egyre jobban kijönni...

Akinek alakult ki köldöksérv szülés alatt, annak ugyanolyan maradt, vagy az évek során nagyobb lett? Illetve egy 2. természetes szüléssel még rosszabb lesz a helyzet? (A 2. babám is természetesen szeretném világra hozni,mert csodálatosnak éltem meg az első szülött gyermekem világra hozatalát is!)


2010. jan. 12. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, az egyik ismerősömnek alakult ki köldöksérve, három gyerek után. Megműtötték és megszülte a 4. gyereket is és most várja az ötödiket. Szerintem jobb ha dokival megbeszéled.
2010. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, utána is néztem, nem is olyan drága egy műtét, és biztos megműttetem mielőtt a 2. manót terveznénk! :)
2010. jan. 18. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!