Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet kórházi "balesetn...

Hogyan lehet kórházi "balesetnek" utánajárni, ha egyik nővér sem tud semmit állítólag? (csecsemőosztály)

Figyelt kérdés

nem mostanában szültem, de még mindig ezen rágódom.

szülés után 2. napon a gyermek csecsemőosztályra került egy hétre, ahova 3 óránként mehettem szoptatni, a többi időben nem tartózkodhat ott az anyuka. ők öltöztetik, fürdetik, stb

pár napos korában bevérzett a szeme, de teljesen.

és senki nem tudott semmit hogyan történhetett..

egyik nővér arra tippelt, hogy szülésnél az anyának és babának is bevérezhet a szeme, lehet erről lenne szó.

csakhogy az újszülött fotókon tisztán látszik, hogy nagyon is szép volt a szeme. a bevérzés később történt..a csecsemőosztályon...


mivel szépen javult, felszívódott, megnyugodtam.

okát azóta sem tudom.

viszont ennyi erővel nagyobb baj is törtánhetett volna és ilyenkor a nővérek elintéznének mindenkit, hogy nem tud senki semmiről...?


2015. dec. 14. 14:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

1-es ezt a hatalmas "okosságot" honnan szedted, hogy fojtogatástól?

Lányomnak is bevérzett a szeme és senki nem fojtogatta! Amikor megszületett, annyira nem is látszott, hanem neki is a 2-3. napon lett nagyon csúnya. A csecsemősök mondták, h ez elő szokott fordulni a nyomás miatt (szülés közben!).

Ja és nálunk sem mehetett be senki (anyuka sem) a csecsemőosztályra az Uzsokiban.

2015. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ebben én se látom a balesetet, gyakori, hogy szülés után pár nappal bevérzik a baba szeme, na meg ha akkora ütést kapott volna- gondolom erre gondolhatsz- akkor annak már nyoma is lett volna, szóval nyugi :)


de abszolút átérzem mikre gondolsz, enyémet az első és egyetlen külön töltött éjszaka után úgy adták vissza, hogy a babának hiányzott az orráéról a bőr. nem egy ini mini pici karmolás, hanem egy hatalmas, varras-véres gyulladt seb volt rajta. mármint a hatalmas az persze hozzá képest, akkora varr volt az orrocskáján amekkora egy ujjbegyem...

kérdeztem a csecsemőst, hogy mi történt, de csak rántott egyet a vállán és közölte, hogy nem tudja. aztán megtaláltam az éjszakást, ő azt mondta, hogy megkarmolta magát, ezért adott a kezére kiszoknit. ez jó történet lett volna, csak hát a 10 pici körme együtt nem volt akkora mint a seb...

szülésznőm mondta, hogy ne is gondoljak rá, felejtsem el, ne foglalkozzak vele. én nem balhézni akartam, csak tudni, hogy mi történt! de nem tudtam meg. most sok évvel később már csak azért érdekelne, mert megmaradt a helye, olyan fura orra lett ahogy megnőtt, kis sebhelyes :D

2015. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kár ezen rágódnod.Tényleg nem látszik egyből.Az én babám is teljesen rendben volt szülés után.Aztán napról napra még a kórházban nőtt a vérömleny a fején és a szeme is bevérzett kicsit.Nem hinném hogy hibáztak.De már lehetetlen lenne kideríteni.
2015. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat így már jóval könnyebb


12 igen, pontosan ilyen érzésem van.

én már kezdtem rémképeket is gyártani...

a te történetedet sem értem hogy lehetséges ilyen


és mostanában akadtak a kezembe az újszülött képek, amit fotós is, én is csináltunk. szép fehér szemfehérje mindenhol..

de megnyugtató, hogy a válaszok szerint amúgy is napokkal később látszik csak a bevérzés.

de hogy ezt is innen tudom meg a gyk-ról...

2015. dec. 14. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!