Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » János-kórházról írnátok nekem...

János-kórházról írnátok nekem információkat? Milyen a szülészet? Egész nap veled lehet a baba? Minden érdekel.

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen.
2010. márc. 23. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én 2 hónapja szültem ott.Ki az orvosod?A szülészet,mint egy hotel szoba.Teljesen egyedül vagy.Külön van zuhanyzós fürdőszoba hozzá.A szobában van kád,labda,székek,rádió(CDs),tv.Te állíthatodbe milyen legyen a hőmérséklet-én még az ablákot is kinyitottam:)A nővérek kedvesek voltak.Nst közben azt csináltam,amit akartam,de nem volt végig rajta!Én tvztem az elején:)A beöntést mekérdezték akarom-e...folytatom
2010. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van gátvédelem(ezért repedtem:( ).Szüléskor apa elvághatja a köldökzsínort(bent lehet veled valaki).A babát rögtön odadják,majd elviszik lemosdatni és visszakapod-én ekkor szoptathattam meg.Már itt fönt a szülészeten megnézhették a csládom a babát:D(Bár hajnalban szültem egyedül.)Varrás,pihizés után lekerülsz a szobádba.Én kifogtam egy két ágyast.Nem volt nagy szám-de elviselhető.Meg voltam elégedve vele(főleg amiket hallani!)Mikor már úgy érzed magad kihozhatod a picit,és veled lehet végig.Persze beviheted amikor akarod,és van 2 kötelező időpont mikor be kell vinni:fürdetés-hu,pontosan nem is emlékszemazt hiszem 7 óra-de ez csak kis idő,majd reggel 7-orvosi vizit-van hogy elhúzódott 9ig:(.A nővérek kedvesek,bátran lehet kérdezni megmutatják,de nem járnak mindenki nyakára...folytatom
2010. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyetlen negatívum van:a fürdő!Kettő van-ebből csak az egyikben vannak zuhanyzók,amik borzalmasak.Ha nem eset volna olyan nyugtatólag a langyos víz,nem is bírtam volna ki.De takarítják őket!!!!És ez a fő.Most más nem jut eszembe...Ja,a látogatók elvileg csak a folyósóra mehetnek be,de ha nincs orvos(vizit),akkor senki nem szól érte,ha bemennek a szobába.(Úgy vettem észre,hogy csak a főorvost zavarja-bár másodszorra már ő se szólt,csak nem vett tudomást rólam:DEz van.)Oh,és a babának pelust,popsitörlőt neked kell bevinned!Ruhát adnak.Szappan sincs,azt is vigyél.A kaja se olyan jó,ami meg igen-abból kevés van.Most más nem jut eszembe,de ha neked igen,írj nyugodtan!
2010. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól leírta az előttem szóló :) már alig várom, hogy szüljek és bent lehessek a babámmal. Én előző szülésemnél egyágyasban voltam, saját wc+fürdővel, az egyik ikea szobában. Otthonos, nyugodt környezet, minden reggel hozzám is jöttek takarítani, babám mindig velem lehetett. Az ajtón kopogtak, úgy jöttek be, orvosok, nővérek... A szülőszoba tényleg 5 csillagos, nagyon modern, két éve újították, tévé, hifi, kád, labda, relaxfotel, vajúdhat veled apa is, vagy bárki a családból :) A kaja tényleg nem olyan nagy szám, de az a legkevesebb, mert azt szerintem családtag jobbat visz, a kedvencedet:) Nekem a János csupa +++++++++++++ :) Persze a magánszobát meg is kell fizetni, ha jól tudom most 9ezer egy éjszaka, azt nem tudom, hány egyágyas van, talán 3, de lehet, több is van.
2010. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én májusban fogok ott szülni, nagyon várom a többi hozzászólást is. Olyan jó volt olvasni, amiket leírtatok. Kolléganőm amúgy ott szült, azt mondta, hogy a fürdőszoba kőkori és nem higiénikus, de a többi korrekt.
2010. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Nekem az a fontos, hogy a baba egész nap velem lehessen. Megnyugtattatok :)

2010. márc. 23. 14:34
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem is egy barátnőm szült ott, ő mindennel meg volt elégedve. Ő első éjszaka leadta a babát a közösbe. Én ezt semmiképpen nem szeretném.

Én októberben fogok ott szülni.

Az első babámat a Kútvölgyiben szültem, de sajnos magánkórház lett.

2010. márc. 23. 14:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


János korházat bátram ajánlom,nekem mindkét kislányom ott született császárral. Elsővel toxémiás voltam,így másodikra "kitüntetett" figyelemben részesültem. Orvosok 1-2 kivétellel szuperek,a szülésznők,nővérek is. A csecsemősökről ez nem mondhato el,ott 1-2 rendes akad csak. Ha nem sikerül egyágyasba menni,akkor a 9-es korterembe kérd magadat,3 ágyas,bent van a fürdő,wc,nem kell a közösségit használni. Babád napközben veled lehet,reggel viztre és este fürdésre kell visszavinni őket. Este 10-ig lehetnek kint. Ha nem egyágyasban vagy nem biztos,hogy veled lehet éjjel a baba,a szobatársak beleegyezése kell hozzá(esetemben 1 szobatárs nem járult hozzá). Én fejtem a tejet,így éjjelre mindíg vittem be a babámnak.

Összeségében én nagyon elégedett voltam,volt fogadott szülésznőm és orvosom is. Ha bármi személyes érdekel,írj privát.


Szép szülést!

2010. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

A csecsemősök engem nem érdekelnek annyira, mert második baba lesz, nem igazán van szükségem szoptatási-pelenkázási stb tanácsokra.

Viszont ettől félek, ha több ágyasba kerülök, akkor nem lehet velem a baba, mert az nekem a legfontosabb, hogy együtt lehessünk végig.

Még egyszer köszönöm!

2010. márc. 24. 08:29
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hete szültem ott. Minden lényegeset leírtak már előttem!

A szobatársak beleegyezésével nálunk nem volt gond, mert minden anyuka arra vágyott, hogy állandóan a babóval legyen. Mondjuk ezt én sajna nem tudtam megtenni. Úgy értem, hogy én éjjelre visszavittem. (De engem nem zavart, hogy a másik csajszinak éjjel is kint volt a babája) Császáros voltam, és bár nehéz szívvel, de minden este bevittem a "közösbe". Úgy voltam vele, hogy muszály megerősödnöm hazamenetel előtt, mert otthon már nem passzolhatom le a szomszédnak, csak azért mert nekem ez fáj, vagy az fáj...

Én 5 ágyas szobába kerültem, amiben végig csak 3-an voltunk... :) Nagyon jó volt!

A kaja tényleg elég gáz, a fürdőről nem is beszélve. De nagyon gyorsan elrepül az a néhány nap, és ami akkor kellemetlennek tűnt, utólag még az is gyönyörű, mikor otthon szuszog melletted a kicsi!

2010. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!