Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Spinal érzéstelenités vagy...

Spinal érzéstelenités vagy altatás, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok 24 én kell befeküdnöm tervezett császár miatt.A harmadik császárom. Az orvos szerint egy héttel korábban megoperál mert a amagzatviz a harmadiknál előbb meconiumos lessz. Az első kettőnél altatásban volt a műtét de, most nagyon erőltetik gerincbe való ézéstelenitést.Valami tapasztalat?(utána fejfájás stb.)
2008. szept. 15. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Nekem spinális érzéstelenítésem volt. A műtét után sokáig nem fájt semmi. Nagyon fáradnak és kimerültnek éreztem magam.

Fura az is, hogy nem fáj, de matatnak benned. És ezt érzed is, meg hallod is.

Könnyű műtétet!

2008. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2008. szept. 15. 08:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első császáromnál spinál volt és most pár hét múlva sem lesz másképp a következő gyerekemnél. Csak ajánlani tudom, mikor beadják szinte nem is érzed, azonnal látod a babát, nekem a fejem sem fájt utána, viszont jó volt utána a férjemmel azonnal megbeszélni az élményeket. Kis hányingerem volt a műtét közben de semmi különös. Jobb mint az altatás hidd el!
2008. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az altatás veszélyesebb!!! És egyébként is jobb ha ébren vagy és átéled a baba érkezését! Hajrá! 40 hetes kismama
2008. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!