Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan köztetek, aki...

Volt olyan köztetek, aki szülés után meglátta a babáját, és nem találta szépnek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 16:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem minden baba szép.
2015. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Minden baba csúnya.Mikor kijön,meggyötört,ráncos,stb.DE!Mindenki anyuka gyönyörűnek látja a sajátját.
2015. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

A legtöbb baba elég ronda születése után, ha úgy nézzük :) Én a magamétól odalennék, ha csak egészséges lenne, hisz az a lényeg és úgysem marad olyan, amilyennek megszületett. Meg különben is.

Bocs, hogy beírok, pedig még nem szültem.

De tuti van, akivel megtörtént a fenti. Olyan sokféle lelkiállapotban lehet akkor egy anya. Van, aki utálja a világot, szenved, depressziós lesz még hetekig... Na, az ilyennel bizonyára megtörténhet, hogy nem tudja szépnek látni a kicsit...

S ez még normális, egészséges, egész jó méretű gyermekre vonatkozik (ez utóbbi emberfüggő, egyeseket nyilván sokkol egy 7 hónapra született, teljesen egészséges kicsi is, csak mert apróbb, mint a megszokott).

2015. dec. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
sajnos, azt kell mondjam, h az én gyerekem olyan kis csufika volt mikor meg született, h az apjával napokig sírtunk,olyan ferde volt az orra! aztán egy hónap múlva nyoma sem volt, gyönyörű baba lett. :)
2015. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem már akkor nagyon tetszett a babám, tudtam, hogy nem az első napjaiban a legszebbek az újszülöttek viszont a nagyon piros arc egy kicsit váratlanul ért. :) már a második nap gyönyörködtem benne, hogy milyen szép baba.. (első nap hulla voltam) persze most hónapokkal később ahogy nézem vissza a képeket, tény, hogy az első napoktól sokkal szebb volt már 2 hetesen.
2015. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
A mi fiunk csúnya volt. Nem azért, mert megnyomódott, vagy valami, egyszerűen nem volt szép, mint egy kis gnóm, nagyon vékony törpe, olyan volt. De még hetekig nem volt szép, kb egy honaposan már babás volt, három honapos kora óta meg egyszerűen gyönyörű. Persze mindenki kivan rajta akadva, hogy hogyan mondhatok ilyet és nincs olyan, hogy egy anyuka nem látja szépnek a gyerekét, de hát a tény, az tény, vannak csúnya újszülöttek.
2015. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Az én kisfiam nagy súllyal született. Mikor kibújt, lila és gyűrött volt az arca. Ha objektíven nézem, akkor azt lehet rá mondani, hogy tényleg nagyon kis csúnya volt. Az egyik barázda a szeme alatt sok hét alatt múlt csak el, és olyan nagynak tűnt az orrocskája.


Attól még nagyon szerettem, és tudtam, hogy ezek a dolgok változni fognak. Egyébként nagyon gyönyörű kisgyerek azóta már. Szóval ne ijedj meg, ha ilyet érzel szülés után.

2015. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én nagyon szépnek találtam a fiamat :DD de lehet csak elfogult vagyok :D a barátnom gyereke is szép, viszont láttam már olyat, hogy uristen..mint egy kis béka olyan volt.
2015. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Akkor szépnek láttam. Aztán rá pár hónapra nézegettük a képeket a párommal, és döbbenten állapítottuk meg, hogy olyan volt mint egy kis marslakó :D :D.. Gyűrött, ázott, puffadt, alig látszott a szeme, a füle el volt csúszva szó szerint, az arca meg volt nyomódva, a szeme bevérezve...

Egyetlen dolog, ami akkor nem tűnt szépnek, és feltűnt hogy az orra meg volt nyomódva, és olyan volt mint a boxolóké, amikor eltörik az orruk, meg megdagad. Na, ott sírtam a szülésznőnek, hogy ugye nem marad ilyen az orra? :)... így utólag nem ez volt az egyetlen szépséghiba :D...

2015. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
annyira kiváncsi vagyok, hogy nektek milyenek a -nem szép babák :) tényleg szerintem én elfogult vagyok, aztán mindenki más csunyának látta a fiamat. én nekem még gyurottnek sem tunt, nem is tudom az milyen..gyurott babát még nem láttam :D
2015. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!