Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes mellszivot vinni a...

Érdemes mellszivot vinni a korházba és ha igen, hogyan kell fertötleniteni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.

mindenképp érdemes bevinni,max nem használod..de tuti hogy jol fog jönni.sajna én ott forro vizzel tudtam meg lehet venni ilyen fertőtlenitő tablettát.azt kell vizbe dobni .szerintem a korházban is lesz lehetőség a fertőtlenitésre.

2008. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd be, én is vittem. lehet kapni fertőtlenítő tablettát ill. folyadékot is, amit vízbe kell keverni, és ebbe tedd az elmosott mellszívót. Rá van írva, meddig kell benne hagyni.
2008. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is bevittem és szerintem annak is köszönhetem, hogy ilyen szépen megindult a tejem és azóta is van nem is kevés. Én rögtön szülés után elkezdtem fejni, akkor még nem jött csak egy pár előtej csepp de az is fontos a babának és 3. napra be is lövelt rendesen pedig császároztak és azt mondták 4-5 nap mire belövel. Szopi után is mindíg fejdd ki rendesen més utánna. Én a kórházban csak forró vízzel mostam át. Nekem kézi AVENT-es van én nekem az nagyon bejött, csak ajánlani tudom.
2008. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem nagoyn hiányzott, bántam, hogy nem vittem.

Attól függ milyet veszel, de valószínü ki kell csak főzni.

2008. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!