Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jobban fáj e a második,...

Jobban fáj e a második, harmadik szülés?

Figyelt kérdés
Első babám nagyon rövid idő alatt, 3 óra alatt született, de borzasztoan megszenvedtem. 3 gyereket szeretnénk, de ha a következő mindig egyre jobban fáj, hát nem is tudom! Akinek első szülése hasonlóan zajlott az enyemhez, hogy alakult később?
2015. dec. 23. 07:07
 1/9 A kérdező kommentje:
És elnézést a további hozzászòlásomért, de a kisebbségnek hogy éri meg 6-7 gyereket potyogtatni? Sztem könnyebb gyárban uncsi melót dolgozni, mint annyiszor terhesnek lenni és annyiszor szülni! Vagy egyeseknek nem fáj?
2015. dec. 23. 07:13
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Pár óra az életedből...

Egyébként minél gyorsabb,annál erősebb fájdalommal jár!

2015. dec. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jah,azt elfelejtettem,hogy az első 4, a második 3 óra volt.

A másodiknál hamarabb jöttek az egybefüggő fájások,hamarabb meg is lett.

2015. dec. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan annyira fáj, de nekem pl. sokkal gyorsabb volt a 2.
2015. dec. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

alkat kérdése

és nincs két egyforma szülés


am meg az csak pár óra az életedből ennyit cak ki lehet bírni egy gyerekért :-D


am én meg mind a 3 gyerekkel túlkép 24 órákat vajúdtam

igaz nem volt kibírhatatlan ellenben marha hosszú

ez sem jobb mint a másik ...

2015. dec. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első borzasztóan fájt, meg sokáig is tartott: 14 órát. Szóval rendesen paráztam a másodiktól, de kellemesen csalódtam. Gyors volt, 5 óra, és az utolsó fél óra volt elég kemény, a többi simán elviselhető volt.

Viszont a szülés utáni méhösszehúzódások sokkal durvábbak voltak, az elsőnél alig éreztem, a másodiknál meg muszáj volt bevennem fájdalomcsillapítót.

2015. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt, úgyhogy ez ne tartson vissza.
2015. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én öt gyereket szültem, de mindegyik szülés más volt. A harmadik és az ötödik volt a legnehezebb, a második és a negyedik a legkönnyebb. Mint ahogyan minden gyerek , úgy minden szülés is más és más. Vannak természetes és a kisbabára kíméletes fájdalomcsillapítási technikák, ha erről szeretnél bővebben beszélgetni, írjál kérlek privátban, nagyon szívesen segítek.
2015. dec. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Második nem volt vészes. Harmadiknál 5órából az utolsó másfél óra volt fájdalmas. Nehezen ment le a pici közel 4,5 kg volt,a végén már csak sétálni lehetett,kézzel rásegitettek a tágulásban.

Első szülés olyan átlagos volt:)

2015. dec. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!