Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvíz szivárgást nektek...

Magzatvíz szivárgást nektek milyen vizsgálattal vetették el?

Figyelt kérdés

Pár napja sok lett a folyásom, ezt tegnap jeleztem a dokinak, aki a Loritan betétet javasolta első körben. Megvettem, hazamentem, pár perc múlva már kék volt. Vissza a kórházba. A doki megvizsgált kézzel, meg "feltárással" (bekukucskált) és közölte, hogy nem lát szivárgást. Majd másnapra visszahívott UH-ra és NST-re a biztonság kedvéért. Az NST érték jó lett, az UH azonban kimutatta, hogy kevesebb a magzatvíz. A doki szerint csak azért mert a szülés előtt csökken a mennyisége. Közben elhívták szüléshez, így nem is mondott semmit csak, hogy jöjjek vissza 26-án (akkorra vagyok kiírva szülni). Nem igazán nyugtatott meg, mert a betét azóta is elszíneződik, plusz érzem is, hogy valami csordogál. Sajnos nem a saját dokim, mert ő szabadságon van. Itt az a protokoll, csak akkor hívják a saját dokit, ha már a szülés beindult, addig, ha nem dolgozik az lát el akit éppen kifogsz. Erről a dokiról is jókat hallottam, de nem ismerem. Nektek milyen vizsgálattal állapították meg, hogy biztos nem magzatvíz szivárog?

39+6 hkm


2015. dec. 23. 10:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi ujsag kerdezo?? Van fejlemeny? Esetleg baba? :D
2015. dec. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát baba még nincs.:) Ma töltöm a 40-et de tegnap még csak 2000-es volt az értékem. :) A szülésznőm is csak annyit mondott, ilyenkor már lehet kevesebb a magzatvíz szivárgás nélkül is. Plusz a betét nem 100%. És ha a feltárásos vizsgálattal nem látta a doki akkor nyugodjak meg ez csak bő folyás. Persze azért még mindig izgulok. Ha valamihez nem ért az ember nehéz azért másokban feltétel nélkül megbízni és elfogadni a véleményüket! :) Csak bújjon ki végre! Most kezdem azt érezni, hogy kint már nagyobb biztonságban lenne! :)
2015. dec. 24. 06:13
 13/13 anonim ***** válasza:

Én biztos voltam benne, hogy a magzatvizem szivárog. Az ügyeletes doki mindent megtett annak érdekében, hogy az ellenkezőjét bizonyítsa. Fájdalmas feltáràs, vérzés stb. Mivel az előző szülés is így indult, én kötöttem az ebet a karóhoz, és felhívtam az orvosomat. Mire beért, a szülés is egyértelműen beindult.

Én a helyedben a fogadott orvossal beszélnék, és nagyon határozott lennék.

2015. dec. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!