Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » NST-n az eredmény nem reaktív,...

NST-n az eredmény nem reaktív, majd új vizsgálattal reaktív. Minden rendben van?

Figyelt kérdés

Ma 2x néztek meg NST-n, mert először nem reaktyv lett az eredmény. Napok óta alig mocorog a kicsim és már ez is zavart... Most meg ez az eredmény... A méhszájam 2000, az UH jó! Remélem minden rendben van a lányommal! Valaki volt így? Minden rendben lesz? Holnap is megyek újabb vizsgálatra.

37+2hkm


2012. márc. 8. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Vizsgálat előtt egy órával nyomj be egy fél tábla csokit, az felébreszti majd addigra. Nekem mindig bejött.
2012. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vizsgálat előtt egy fél órával kávéztam. A csokit kipróbálom! Köszi!
2012. márc. 8. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mindig késésben vagyok:), ezért mire odaérek az időpontra úgy rohanok, mintha lépcsőztem volna. Nekem 2-szer volt NST, fel is ébredt a kisfiam a nagy rohanásra:).
2012. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem erre a kérdésre az válaszoljon, aki megnézte az NST-det.

Az én kislányomat pl. ÁLLANDÓAN ébresztgetni kellett, csoki, süti, kóla, kávé, cukros üdítő meg se kottyant neki. Most 7 hónapos és elképesztően nyugodt gyerek, természetesen egészséges.

2012. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 3.! Beszéltem az orvosommal is, mert ma ő volt ott. A második eredményt is megnézte és arra azt mondta, hogy jó, de látszott rajta, hogy ő is megijedt az első láttán. Ő mondta, hogy lehet naponta be kellene mennem. Csak kíváncsi voltam, hogy esetleg van-e itt valaki, aki hasonló cipőben járt vagy tud valami jó tanácsot mondani.

2012. márc. 8. 13:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem rossz lett az Nst-m beutalt a korházba,ott az mondták,hogy jó az Uh,az áramlás is,de az NST mégse jó.Esett a szívhang,alig mozgott stb..Ez volt szerdán.Péntek délelött császároztak.És nem bánom mert él a gyerekem!Ja én toxémiás voltam.
2012. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. nekem is volt olyan, hogy az első rossz lett, aztán hozott a szülésznő enni-inni-kávét és elküldött sétálni, utána okés volt.
2012. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést! Épp ma jártam én is így! Tegnap és ma sem lett jó az eredményem nst-n, tegnap néztek áramálást az jó volt, a mai Nst után meg beküldtek a kórházba, ott amit csináltak, az meg jó volt. A doki azt mondta, lehet hogy először aludt a baba, mert 100-110 körüli volt csak. Megijedtünk, és felkészültünk a rosszra. Holnap is mennem kell, de van egy olyan érzésem, hogy minden nap most már. 39+2 hkm.
2012. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazán nem rossz szándékúan írom, de leírom, hátha kicsit okosabb leszel tőle:

nekem a 37. héten volt rossz az NST, aznap du. újra megismételték, már jó volt. Többet nem foglalkozott velem a (fogadott) orvosom. A 37. héten indult is a szülés (2.baba, tudtam mi a helyzet), de estére csitultak a fájások, elmúlt. Pedig tényleg fájások voltak, nem jóslók, ismerem mindkettőt. Ezt még eljátszottuk 2x (hogy azt hittem indulni kell, estig vártunk és a fekvéstől elmúltak). 41 hetesen túlhordás miatt befektettek, az NST ott sem volt jó az indítás alatt, végül császár lett, 4x volt a babán a köldökzsinór.


Már a 37. heti NST-n nem stimmelt (a szülésznő mondta is, hogy furcsa a szívhang), dokimat nem érdekelte. Szóval már rég megindult volna a szülés, csak a zsinór visszarántotta, emiatt nem nyomta eléggé a méhszájat, ami nem generálta tovább a fájásokat, és fekvés hatására ugye még kevésbé nyomult a baba feje a méhszájhoz.


Ha láttad volna, milyen csúnya csúcsos volt a feje a császár utáni napokban... Az elsőt simán szültem, szóval tudom, milyen a csúcsos fej, de a második babámé... Nem volt egy szép látvány, tényleg.


Szóval nézesd meg magad, bár nem tudom ezt hogy lehet kiszűrni, hogy a zsinór hol van...


Kitartás, és nem ijesztgetés, csak velem ez történt.

üdv!

2012. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó! Tegnapi uh-os papíromon az van, hogy a köldökzsinór folyamatos, szóval remélem nincs gond. Ma nagyon szép volt a görbém, szóval lehet, hogy tényleg csak aludt, lusta volt vagy egyszerűen csak megérezte az esti havazást!

2012. márc. 9. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!