Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek sok 150 Ezert eg...

Szerintetek sok 150 Ezert eg szulesert?

Figyelt kérdés
Nem mondta mennyit ker, de csak mert csaladbarat. A neten azt olvastam, hogy amugy 150 ezret szokott kerni, ezert en is ennyit adnek. A ferjem szerint sok, de ki tudjuk fizetni, ez nem problema. Programcsaszar lesz az en keresemre, ami csak reszben indokolt.
2015. dec. 23. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Én nem adnék ennyit, mi is ki tudnánk fizetni, de mindennek van határa. ezért tartunk itt...
2015. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha programcsászár, amit te akarsz, akkor adj neki ennyit.
2015. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%
Ezért nem rendezik az orvos-egészségügyi dolgozók bérét. Kórház épületében, kórház felszerelésével, munkaidő alatt magán szolgáltatás nyújtanak. Ezért csak 150 ezer a havi bérük.
2015. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 NikiDávid ***** válasza:
52%
Itt is ilyen árak mozognak "tolna megye" varost nem mondok de itt is elkernek ennyit! És ebbe nem számoltam bele ha te kèrsz magadnak integralt- kombinált tesztett az plus 20-30 ezer az orvoson kivül, ja es nem mellekes a vitaminok gyogyszerek amiket szedsz terhesen a sok kicsi eltörpül a szülèsi penz mellet! Ja es akkor semmit nem koltotel igazabol babára! Dehat hiába megéri!! 😍😍😍
2015. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Pont igy erzem, ahogy a valaszok tukrozik...egyreszt sok, masreszt meg van ahol ennyit kernek, raadasul felig szivesseget tesz...
2015. dec. 23. 20:24
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
mi ugy fizettunk 170et hogy abban benne volt a terhesgondozas is (pest megye). de akkor maganrendelo, es ott is volt a szulesnel es este lehetett menni vizsgalatokra...csak ilyen korulmenyek kozott adnek ennyit (de ha nem mond elore arat akkor ennyit se...az enyem elore mondta azert kapott ennyit)
2015. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg várd meg a"végét". Akkor ugyis érezni fogod. Ha majd úgy latod, h jó -jó megcsinálta, de semmi extra, akkor sok. Viszont ha azt érzed, h nagyon figyelt, akkor ugyis az lesz, h megeri a 150et.

Mi is így voltunk vele anno, majd ha látjuk h minden oké, akkor eldöntjük a pontos összeget.

2015. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, kulonosen az utolsonak.Azt hiszem igy lesz.
2015. dec. 23. 20:33
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Én is egészségügyis vagyok, dolgoztam szülészeten pár évet. Szerintem sok. Az elsőnek igaza van, emiatt tartunk itt.
2015. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utolso,megkerdezhetem h mit dolgoztal?
2015. dec. 23. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!