Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek sok 150 Ezert eg...

Szerintetek sok 150 Ezert eg szulesert?

Figyelt kérdés
Nem mondta mennyit ker, de csak mert csaladbarat. A neten azt olvastam, hogy amugy 150 ezret szokott kerni, ezert en is ennyit adnek. A ferjem szerint sok, de ki tudjuk fizetni, ez nem problema. Programcsaszar lesz az en keresemre, ami csak reszben indokolt.
2015. dec. 23. 20:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Csecsemős voltam, de jártam fősulin pár évet szülésznőin, így szülőszobán is volt pár gyakorlatom.
2015. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Koszonom, a novereknek mennyit szokas adni? Annak aki rendes hozzam es a babahoz, annak tervezek adni...
2015. dec. 23. 21:03
 13/22 anonim ***** válasza:
Az odáig oké, hogy aki rendes hozzád annak tervezel adni, de aki a háttérben dolgozik azok ebből mindig kimaradnak. Tervezett császár, rendben, hogy kifizeted az orvosnak a VIP szolgáltatást, de ezzel másnak is plusz munkát csinálsz. Kíváncsi vagyok pl a műtősnőnek, műtősfiúnak vagy az anesztesnek mennyit terveztél adni. Gondolom semennyit.
2015. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, ezt honnan tudod? Nem tudom mi a problemad, gondolom a program csaszar nem tetszik... Csak sajnos most ez itt nem kerdes.
2015. dec. 23. 21:29
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom a program császárral. Mások is igénybe vesznek másfajta szolgáltatásokat is az egészségügyben, amik ennél sokkal gusztustalanabbak. Hidd el, hozzá vagyok szokva.

Csak igazságtalannak tartom a hálapénz rendszert, ennyi. (És mielőtt azzal jönnél, hogy irigy vagyok, nézz körbe kicsit a mai magyar egészségügyben, hogy mik mennek).

2015. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hat az elet nem csak itt igazsagtalan, mashol is. En probalom azert kompenzalni mindenkinek, aki segiteni fog ezalatt a par nap alatt nekunk.
2015. dec. 23. 21:50
 17/22 anonim ***** válasza:
33%

Én nem fizetnék senkinek, szóval szerintem nagyon sok a 150. Ki tudnám fizetni én is, de elveim vannak.


Amúgy döntsd el a szolgáltatás után, hogy neked ez mennyit ér meg.

2015. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez egy vagyon. Lassan egymásra licitalnak a nok, ki ad tobbet. Ismerősöm par hete ennek harmadát sem adta.
2015. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Aprilisban szultem.Szulesznonek 50ezer,Dokinak 100.Ez volt a tarifa!Megerte,jo elmeny maradt es figyeltek ram.Semmi remsztorim nem volt.Mindketten nok es ok is azon voltak h minel kevesebb ideig tartson a fajdalom es humanus legyen az egesz.Valamint nem hagytak kifaradni es napokig vajudni...
2015. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ms ,eg azért fizet, hogy hagyják és ne adjanak fájdalomcsillapítót. Őrület.
2015. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!