Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek az ultrahang szerint...

Akiknek az ultrahang szerint a babája idősebb volt, mint a menstruáció szerinti kor azok korábban is szültek, mint 40-42 hét?

Figyelt kérdés

A babám fejkörméretét (BPD) elejétől 1-2 héttel többnek számítják és ezen kívül mást is, mint a menstruáció szerinti kor. A súlya is 1-2 hetes eltérést mutat.

Akik hasonlóan jártak, azok korábban szültek? Például 40 hétig mindenképp megszületett a baba? 35 hkm



#szülés #ultrahang szerinti kor #menstruáció szerinti kor
2015. dec. 27. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig lesz eltérés. Nekem is nagyobbnak mondták.. Végül hat nappal tovább maradt bent. (Burokrepesztés)
2015. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

41+6-ra szültem.

Ennek is köszönhettem, hogy nem indítottak, mert hiába volt az első UH-tól "nagyobb", a menstruáció szerint még lett volna idő, ezért bár befektettek, csak megfigyeltek és nem indítottak.

A ciklusom 7. napján voltunk együtt és a 23-on. Az UH szerint csak a korábbi lehetett, a "hivatalos peteérés" pedig pont a kettő között lett volna...

2015. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező


Én percre pontosan tudom, hogy mikor fogant a baba mégis izgatott vagyok mert nekünk 3 különböző helyen mondták ugyanazt: "A baba több mint 2 héttel nagyobb" (problémamentes terhesség cukros sem vagyok) Így azt mondták, vagy nagy baba lesz, (3,8-4kg) vagy hamarabb érkezik a kiírt napnál.:)Nos így 35 hetesen most már kezd nekem is egyre izgibb lenni :) Minden jót!!!

2015. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Reméltem, hogy a nagy babák vagy az uh szerinti idősebb babák hamarabb elindulnak. Nekem már minden bajom van, nem bánnám, ha 38 héten megszületne.
2015. dec. 28. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én még mindig élvezem a dolgot :) Azt azért majd megírnád ha megszületett? már csak azért is mert "egyidősek vagyunk" :)
2015. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem,nem született előbb,pedig erre számítottunk.Viszont nagy baba lett,4100 grammos súllyal.
2015. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg vegig sokkal kisebbet mondtak,megis napra pontosan szuletett...Valoszinuleg nagy baba lesz,nekem meg kicsi volt 2600g 48cm,baratnomnek 3hetekkel nagyobbat mondtak(mindketten tudtuk mikor jott ossze) az ove 4600g 62cm volt!
2015. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!