Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni a valódi szülési fájdalmat a többitől? Pontosan milyen a szülési fájdalom, írjátok le, kérlek!

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem, akiknek a harmadik trimeszterben többféle (alhasi görcs, szúrkálás, hasi) fájdalma és méhösszehúzódása, keményedése volt folyamatosan.


Nekem estefelé mindenféle fájdalom elő szokott jönni, hol ilyen, hol olyan: alhasi görcs, szúrkálás, hasi középtáji fájdalom, derékfájás, hosszú méhösszehúzódás/keményedés.


A rendszeresség elvét ismerem, de nekem volt már olyan is, hogy majdnem rendszereződött, aztán abbamaradt.


Például említettek a derékból kifelé sugárzó fájdalmat, olyat, ami nem marad lokális.


35 hetes vagyok és azon gondolkodom, hogy ennyiféle fájás megélése után (megszoktam őket) egyáltalán tudni fogom-e mikor induljak. Kb. 1,5-2 órára vagyok a kórháztól (nem körzeti). A körzetitől 40 perc. Ha belegondolok már vagy 20x elindulhattam volna, ha kicsit is nem tájékozódom.



#megkülönböztetés #vajúdási fájdalom leírása #szülési fájdalom leírása
2015. dec. 29. 09:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Igen pontosan,a szules kozben is mehosszehuzodasok vannak,nagyon erosen.Gorcsos,szorito erzes!
2015. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!