Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges hogy kb 6 orája...

Lehetséges hogy kb 6 orája rendszeres fájásaim vannak, de nem elég erössek?

Figyelt kérdés
Birhatoak a fájások,várom hogy erössödjenek de semmi,ettöl még bármelyik percen megerösödhetnek?Szeretnék még ma éjjel menni mert hanem reggel 8-kor beinditják.
2010. márc. 24. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia én is vártam, hoyg erősödjenek, aztán mikor 5percesek lettek bementünk. Az első nagy fájdalom már a vajúdóban ért :)

Könnyű szülést és jó egészséget kívánok!

2010. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is vártam hogy erősödjön... aztán csak nem...majd 4perceseknél bementem , akkor 2 ujjnyira voltam nyitva.Nekem is csak a szülőágyon erősödött burokrepesztés után.
2010. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem gyenge és nem nagyon rendszeres fájásaim voltak. Egész éjszaka jól elvoltam,de reggel úgy döntöttem bemegyek a kórházba 3 ujjnyi voltam ,burkot repesztettek 10 perc múlva már 4 ujjnyi,de még bőven vigyorásztam eltelt 2 óra és csak nem akartak erősödni a fájások,nah aztán kaptam oxitocin infúziót stb folyamatosan emelték az adagot,erősebbek lettek a fájásaim,de nem eléggé 2,5 óra eltelt a külső méhszájam nem akart teljesen eltűnni,tolófájások se jöttek,de a doki nem akart tovább várni így mikor jöttek a fájások én nyomtam közbe a doki is hasam 3. nyomásra megvolt a babám :)

2010. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt már nem kell indítani... nem az erősség ilyenkor az elsődleges, hanem az időközök. ha már 10-5 perceseknél vagy, menj kórházba.
2010. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is úgy voltam mint a 2. válaszoló, sok erőt kívánok!!
2010. márc. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 4 gyerekem van amiből 3 sima szülés.mind 3 gyenge fájásokkal született.sőt a 3-dik 20 perc alatt.könnyű szülést.és boldog babázást.
2010. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!