Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes babás vagyok és ma...

29 hetes babás vagyok és ma erős josló fájásaim voltak vagy 1,5 órán keresztül. Nem rendszeres de 5,8,10 aztán 6,15 percenként és így tovább. Ugye nem indul be hamarosan a szülés?

Figyelt kérdés
Amúgy a c 2100 a méhszájam és a baba még csak 1200g.
2009. ápr. 23. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit, ha őt nem tudod, akkor a védőnőt! Vagy menj be a kórházba! Inkább legyen egy felesleges utad, minthogy baj legyen!
2009. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia!én is 29 hetes vagyok sztem keresd fel holnap az orvosodat mert azért ez nem túl jó.Illetve korai még,és ha kell akkor vissza fogják tartani,mindenképpen beszélj az orvossal.
2009. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Menj be a kórházba nem akarlak megilyeszteni de én pont tegnap beszéltem egy kismamával aki mondta, hogy az első babáját 29 hétre szülte szerencsére nem lett gond és egészséges a gyerek, de mire ő beért a kórházba már nem tudták visszatartani, biztos nyugottabb lennél ha megvizsgálnak

24 hetes kismama:)

2009. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem voltál nagyon aktív előtte?

Nekem attól volt ilyen. De fekvéstől elmúlt.

Azért keresd a dokidat minél hamarabb, az enyébb még 32 hetesen is begyógyszerezett e miatt. Pedig nagy is baba, 1800 gr volt 28 hetesen (az 1200 normális ekkor)Addig is magnézium és fekvés.

2009. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Vasárnap megyek be a doktornénihez, ma akartam, de elmúlt és ilyet én még nem éreztem, vettem egy langyos fűrdöt és ettől sokkal jobb lett. Bár én igazán aggódok még igen picike és ha történne vmi baja.....


Ha bennt fognak akkor mi a menete a vissza tartásnak? Remélem még vagy 5-6 hétig kibírjuk.

2009. ápr. 23. 20:24
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak a szokásos, mosás vasalás kis felmosás, de ez is tegnap.
2009. ápr. 23. 20:25
 7/13 anonim ***** válasza:

20 23/2 vagyok.

Ha pihis napon ez történt, akkor pláne ne várj vasárnapig.

Ha meg tudod oldani, akkor az sem mindegy hogy hogy jutsz el a dokiig, nehogy másfél órát zötyögj vagy sokat gyalogolj. Jó lenne ha fel tudnád hívni hogy mit csinálj....

A visszatartás érdekében olvastam extra magnéziumos infúzióról, görcsgátló gyógyszerek is vannak (Corinfar, Salbutamol pl, ezek leállítját a méhet) ehhez nem is feltételnül kell bent lenned, én itthol szedtem.

És kaphatsz pl. tüdőérlelő injekciót, ami nagyon hasznos lehet ha baj van.

Ha mégis úgy döntesz hogy vársz, akkor szigorú fekvés, és magnézium!

2009. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A fájás maga nem volt olyan szörnyű a d.u-ni pihiből erre keltem, hogy görcsölök mintha meg a karna jönni. Plussz olyan érzésem volt mintha nagy wc-re kellene mennem de nem. Ilyet én még nem éreztem.
2009. ápr. 23. 20:41
 9/13 anonim ***** válasza:
légyszíves menjél be a kórházba vagy vitesd be magad a saját és a babád érdekében is!!!ezek nem normális tünetek,nehogy baj legyen,nagyon korai még 29 hetesen!
2009. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Apa nemsokára hazajön és bemegyünk.Engem is aggaszt,de már elmúlt,azért megnézetem magunkat jobb lesz így. Amúgy a babó nagyon aktív, úgyhogy vele tuti nincs baj.
2009. ápr. 23. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!