Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után akik tena ladyt...

Szülés után akik tena ladyt használtak, nem okozott gondot, hogy nagy a pelenka mérete? Melyik fajtája vált be?

Figyelt kérdés
Sokan a tena ladyt ajánlják a gyermekágyas időszakra, én viszont kicsit tartok tőle, hogy a nagy mérete miatt kényelmetlen lesz.
2015. dec. 31. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt kényelmetlen,meg mondjuk mindegy is volt,hogy az-e vagy sem,mert nagyon véreztem.Sokat ne vegyél belőle,mert van akinek az éjszakai always is elég (nekem nem volt) 1 csomag elég,ha kell még akkor apuka elszalad érte.
2015. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ellenkezőleg, nagyon is kényelmes, sokkal inkább, mint bármelyik betét. Mindenképp szerezz be egy csomaggal, az ismerősöm az előző szülése alapján csak éjszakai betétet hozott a kórházba, nem is lett elég.

Könnyű szülést!

2015. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ARO márkájút vettem 5 éve a kórházban üzemelő kantinban, mert az valahogy kimaradt a csomagból. :) Császáros voltam, nekem nagyon jól jött, és nagyon megfelelt. :)
2015. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat!
2015. dec. 31. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Huuu en is vettem,mert mindenkimondta h kelleni fog,nagyon fogok verezni...Hat azota is itt all a szekrenybe.Brutal nagy pelenka,en is rosszul voltam tole.Nem is kellett.Ami legjobban bevalt az a rossmann sajat markas(nem szarnyas) vastagabb betetje,hosszitott fajta.Nagyon kenyelmes volt.Es amugy is csereltem,ha mondjuk jobban veres.Kenyelmetlen volt h erzem a nedvessevet.Juniusba megint szulok,olyat fogok venni sokat!
2015. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most betétről vagy pelenkáról kérdezel?

A tenának van mindkettő.

A betétje (nekem) kényelmetlen volt az ödémás alfelemre (de minden betét az volt). A pelenkája (tena lady discret pants) viszont egy áldás.

Rengeteget véreztem időre (8 hét) és mennyiségre is.

2015. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!