Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az orvosom azt mondja,...

Ha az orvosom azt mondja, hogy szülésre nem szeretne pénzt kérni, akkor mennyit illik neki adni?

Figyelt kérdés
Mert ugye azért illik valamennyit adni, de mivel első babám lesz, így nem vagyok tulzottan tisztában az árakkal.

2016. jan. 6. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
30-50 korul adnek :) Amugy rendes a dokid ezt is ritkan hallani!
2016. jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
semmit. koltsd a gyerekre a penzt.
2016. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
semmit.
2016. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem, rosszul gondolod, egyáltalán nincs olyan, hogy kell, meg illik adni.

Ha megteheted és úgy gondolod, akkor adsz, ha meg nem, akkor meg nem adsz és inkább elköltöd a babádra. Ő a fizetését így is úgy is megkapja, hisz ezért van neki fizetése, ez a dolga.

2016. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a terhes gondozás 10szeresét szokták egyébként de ettől nagyon eltérő lehet hogy vidék e magánrendelő e vagy sztkba vizsgál stb...
2016. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha ezt így kijelentette akkor én inkább egy ajándékcsomaggal kedveskednék neki, nem pedig pénzzel.
2016. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Én is az ajándékcsomagra szavazok.
2016. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet bar szerintem halomba allnak az ajendek borok a kamra polcan, meg a bonbonok...szerintem a te penztarcaddal ugysem tudsz olyat venni neki aminek orul mar ha az a cel. de ez is egy alternativa.
2016. jan. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmit, csúnyán megsértheted, ha rátukmálod.


Én vennék max. valami apróságot, aztán ennyi, de inkább a gyerekre költeném azt az összeget.

2016. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!