Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Harmadik baba szülésénél hogy...

Harmadik baba szülésénél hogy lesz? bövebben lent

Figyelt kérdés
2 gyermekem van,a kisebbiket 4 éve szültem. Mindig is problémám volt az aranyérrel. Első szülésemnél is kijött, de elmult gond nélkül. Viszont mikor 2 baba született annyira féltem, hogy kijön, hogy nem mertem nyomni. A végén már jött aminek jönni kell, szinte kiszakadt belőlem a baba. Persze aranyérrel, mindennel. Csúnyán szakadtam. Azóta is minden székelés után kijön, voltam orvosnál azt mondta mivel 1-2 óra alatt magátol vissza is húzódik nincs gond. Viszont most 23 hetes vagyok, nagyon félek. Ha már nagy vécénél kijön milesz szülésnél? illetve lefele szakadtam, nagyaon vékony a bőr azon a területen ahol varrtak. hogy fogom tudni megszülni? nagyon félek, legutobb is kb 4hét volt mire ülni tudtam. A szülési fájások semmik ahoz képest amit a gyógyulási idő alatt megéltem. Lehet valamit tenni hogy ne jöjjön ki? Vagy hogy usszam meg?

2016. jan. 6. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélj az orvosoddal erről. Egyrészt ő látja, hogy mennyire vékony, amit te vékonynak látsz, el tudod mondani, hogy mitől félsz, mi történt az előző szülésnél, tud tanácsot adni. Az intimtorna sokat segíthet, de így terhesen maximum gyógytornász segítségével, felügyeletével.szabad elkezdeni, lehet, hogy a nőgyógyászod tud adni beutalót.
2016. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szulesnel nem esz nelkul kell nyomni...Aranyer alltalaban szekelesnel az erolkodes miatt jon ki,aranyer szulesnel a rossz nyomasi technika miatt.El kell tudni kuloniteni az izmaidat,mashova kell osszpontositani a nyomast.Hasbol nyomi es elore fele,nem hatul es popsiba.Nem tudom mashogy leirni.Aki erzi a testet es azt hol vannak az izmai nincs ilyen gondja.Legalabbis szulesnel.Intim torna segit h megtanuld a gat es vaginaizmaid kulon iranyitani
2016. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!