Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki mikor fizette ki a választo...

Ki mikor fizette ki a választott orvosának szánt összeget?

Figyelt kérdés
Elsőnél a kórházban adtuk oda, de esküszöm annyira kényelmetlen volt,egyrészt a pénzt magunknál tartani, másrészt keresni az orvost, hogy mikor csípjük végül el, harmadrészt, hogy ne lássa senki, hogy borítékot kap, szóval az lenne a haditerv, hogy ezúttal a 6 hetes kontrollon adnánk át.
2016. jan. 7. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan varratszedéskor szokták.

Én a kórházban adtam oda neki, mert kijött jól, egyik este ő volt az ügyeletes, és bejött megnézni, egyedül voltam a szobában, már ott volt a pénz, gondoltam nem hagyom ki ezt a lehetőséget :D..

2016. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó napon!

A férjem már akarta a császár után pár órával, de visszautasította, azt mondta,hogy majd,ha megyünk haza. Legyen minden rendben!

2016. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 1 héttel hívott be varratszedésre. Akkor adtam neki. Akkor csak kettesben voltunk, nem volt kényelmetlen.
2016. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én varratszedéskor adtam oda (császáros voltam). Előre megbeszéltük, hogy bejön a szabadnapján kiszedni, így a pénzt csak előtte este hozta be párom. A vizsgálóban ketten voltunk, szóval nem okozott gondot, de ellenkező esetben simán mondtam volna, hogy szeretnék vele négyszemközt beszélni.
2016. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szülés utáni 4. napon, varratszedéskor. A nővér látta, de mindenki tudja, hogy hogy megy ez.
2016. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó nap varratszedéskor. Ketten voltunk, előtte hozta be a férjem, így nem kellett félni, hogy ellopják. Tudtuk, hogy 10 körül jön, így könnyű dolgunk volt. Ha nem így alakult volna, akkor a hat hetes komtrollon adtam volna oda, abból sem csinált volna ügyet.
2016. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6 hetes kontrolon
2016. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Varratszedéskor én is.
2016. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes kontroll vizsgálaton.

Finoman jeleztem neki a kórházban, amikor jött vizitelni, hogy a hálám nem marad el, a 6 hetes kontrollon találkozunk.

Biztos "levágta" :)

Ott, a rendelőben nem volt kellemetlen...

3X így csináltam


4. babánál nem adtam, mert a 30. héten adta tudtomra, hogy nem "tudunk" együtt szülni....

2016. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kitolási szakaszban. Mondta, hogy már látszik a kislányom buksija, de akkor most már adjam oda a pénzt, mert csak akkor segít kiszedni. Így hát a mellettem álló férjem kiperkálta neki, ő eltette és folytattuk.
2016. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!