Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a Róbert Károly Magánkórh...

Akik a Róbert Károly Magánkórházban szültek! Mi alapján választottatok fogadott orvost vagy szülésznőt?

Figyelt kérdés

Kb. 2 év múlva szeretnénk babát a párommal, de már keresgélem, hogy egyáltalán milyen lehetőségek vannak. Ez a legszimpatikusabb kórház a leírtak alapján. De még nem dőlt el semmi, csak felmerült bennem ez a kérdés és kíváncsi vagyok mások hogy csinálják.


A kérdésem az lenne, hogy akik ott szültek fogadott orvossal/szülésznővel, azok mi alapján választottak?

Nem Budapesten élek, úgyhogy egyik orvost vagy szülésznőt sem ismerem. Ilyen esetben van értelme fogadni orvost egyáltalán? Vagy milyen módon lehetne kideríteni, hogy melyik orvos lenne számomra megfelelő?


(Körbevezetésre szeretnénk elmenni mindenképp, de gondolom arra nem lesz lehetőség, hogy egyesével elbeszélgessünk minden orvossal.)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2016. jan. 11. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem konkrétan a kérdésedre válaszolnék, mert én ügyeleten szültem a Róbertben. Tudtam, hogy nagyon jó a gárda, s bárkihez kerülnék, nem lenne semmi gond.

Ha ott akarsz szülni, annak az a feltétele, hogy a 37. héttől oda járj terhesgondozásra, ami akkor már heti alkalmat jelen, az utolsó héten 2 naponta behívhatnak, túlhordás esetén akár minden nap.

De az ellátás 5 csillagos, szuper a kaja, segítőkészek a nővérek, s a pici mindent megkap, míg ott vagytok.

Én 3 dokiról tudok nyilatkozni, akik szakmailag a toppon vannak, s személyes tapasztalataim is nagyon jók: Dr. Tsehai Nega, Dr. Nyéki Boldizsár, Dr. Bardóczy Zsolt.

2016. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem ott szültem, de a Bardóczy doktor úrhoz jártam az első lányommal terhesgondozásra, amikor még a Tétényi kórházban végezte a szüléseket. Maximálisan meg voltam vele elégedve, csak ajánlani tudom.
2016. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ide járok több éve nőgyógyászatra,nagyon elégedetett vagyok.

Nekem Nyéky doktor úr az orvosom,tudom ajánlani.

Szerintem érdemes olvasgatni az orvosokról,sok minden fent van a klinika honlapján is.

Illetve női/ffi orvost keresel,mik az igényeid,vannak ingyenes szülésfelkésztők,ott is lehet találkozni az orvossal,a körbevezetésen meg úgyis el fogod mondani,mik az igényeid.

2016. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!