Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott orvosként Tasi...

Fogadott orvosként Tasi Róbert doktornak (Szent Imre kórház Bp) fix tarifája van? Mennyit adtatok neki a szülésért?

Figyelt kérdés

azt tudom, hogy kb a vizsgálati tarifa 10x-ese szokott lenni, de jó lenne konkrétan tudni

még nem döntöttem el, hogy nála szüljek-e, úgyhogy nem igazán tudom megkérdezni tőle, de aki nála szült, légyszi írja meg, sokat segítene a döntésben, köszi


2011. nov. 10. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nála születm, és nagyon ajánlom. Nincs fix tarifája, legalábbis nem mondja mennyit kér. Én rákérdeztem, szeretem a tiszta lapokat. Azt mondta, hogy 60-100 között szokott kapni, ahogy van nem sértődik meg ha több, ha kevesebb. Én ezt úgy fordítottam, hogy 80-at szeretne kapni.

Annyit is adtam.

Nagyon jó orvos, jó választás.

A terhesgondozás 10 e ft.

2011. nov. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk másnál tudom, de ő is Szent Imrés, nála 80 ezer a tarifa, ami kevesebb, mint a vizsgálati tarifa 10x-se. Hátha ez is segít!
2011. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most járok hozzá 3x-ra nagyon jó doki szerintem. 2008-ban nem volt tarifa kiírva a rendelőjén- 2010-ben volt- 80Ezer ft. Most idén megint nincs feketén-fehéren kiírva a rendelőbe, hogy a szülés 80Ezer ft.

De sztem ennyi a ki nem mondott tarifája.

Mi 2008-ban 50-et adtunk neki, de 2év mulva szívesen látott bennünket másodszorra is. MOst pedig harmadjára is gond nélkül elvállalt.

(vidéki vagyok- nőgyógyászhoz pl rákszűrésre nem járok fel pestre, azt elintézem helyben, csak a babák miatt)

2011. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, sokat segítettetek!
2011. nov. 11. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!