Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre kórház mennyire...

A Szent Imre kórház mennyire apabarát?

Figyelt kérdés
Ha azt szeretnénk, hogy az apa vágja át a köldökzsinórt, és szülés után is bent maradhasson egy ideig a babával, és utána se csak üvegen keresztül láthassa, az a Szent Imrében engedélyezett? Előre is köszönöm a válaszokat.

#szülés #apabarát
2016. jan. 12. 13:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szintén Kékgolyós, de szüléseket vállal és gyakorlatilag az életünket mentette meg a szakmai profizmusával 2014-ben: Dr. Demeter Attila.

Nagyon jó szívvel ajánlom. Jó orvos, jó sebész és nem pénzközpontú.


Egy rákérdeést megér a dolog. 2014 óta nem tudom, hogy ott doglozik-e még, de valószínűleg igen. Csütörtök-pénteken szokott ügyelni, akkor érdemes bemenni és beszélni vele. Én csak jókat tudok mondani róla, régóta ő a nőgyógyászom és a szülést is ő vezette le, pedig nem egy komplikációm volt.

2016. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De ha gondolod, privátban meg tudom adni az asszisztense számát is, aki az időpontokat egyezteti. (Demeter Attiláról van szó)
2016. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Köszönöm a válaszokat.

A 8. válaszadót nem tudom, ki pontozta le, nekem nagyon hasznos volt a válasza. Kettős érzésem van nekem is. Egyrészt tényleg nem jó, ha sok idegen van a kórteremben, másrészt nem értem, hogy tilthatják el a babától az apját. Ő is velem egyenjogú szülő.

A tanácsokat, neveket mindenkinek köszönöm. Rákérdezek az orvosomnál, kit ajánl, hátha pont Demeter Attilát, valamint a 12. heti amúgy is egy Szent Imrés csinálja, Parragh Attila, nála is rákérdezek.

Köszönöm még egyszer.

2016. jan. 14. 18:13
 14/14 anonim ***** válasza:
64%

8-as vagyok. Dokiban nem tudok segíteni,mert nem pesti vagyok,én csak szülni mentem oda,max a doki nevét meg tudom adni akinél szültem,neki a 11.ben van a magánrendelése,valahol a móricz környékén.


Aranyos vagy,hogy jogtalannak tartod a lepontozást...én ezzel nem foglalkozok,mert akinek esetleg más a véleménye az rögtön lepontoz itt embereket,pedig a pontozás nem erről szólna...dehát van aki ettől jobban érzi magát! Ne rontsuk el a napját :D

2016. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!