Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » XI kerület Szent Imre kórház...

XI kerület Szent Imre kórház szülészetéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Főleg olyanoké érdekelne akik fogadott orvos nélkül szültek itt. Én két okból választottam, egyrészt a közelsége miatt, másrészt pedig mert azt hallottam hogy a természetes szülés hívei.

2015. nov. 4. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindkét gyermekemet ott szültem, igaz fogadott orvossal. A szülészettel semmi bajom nem volt, a csecsemősöket nem találtam a helyzet magaslatán. Szinte semmit nem segítettek az első gyereknél, pedig azt még megfogni is alig meri az ember. A szülésznőmmel is maximálisan elégedett voltam, ő volt az, aki mindenben segített szülés után is.
2015. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár volt fogadott orvosom, úgy tudom, jó az ügyeletes szakembergárda is. (Például a saját orvosom is heti egyszer ott ügyel.)

Tényleg természetességpártiak, de persze csak az ésszerűség határáig, ha indokolt a beavatkozás, akkor megteszik.


A negatív oldal a csecsemősök, ott sikerült egy elég rossz gárdát összeszedni. Nagyon határozott fellépéssel kicsikarható némi együttműködés, egyébként figyelmetlenek, flegmák, nemtörődömök (a babákkal is!). A gyermekágyas részlegen a nővérek viszont jó fejek voltak, velük nem volt gond.

A szülésznőkről is jókat hallottam.


A szülészet jól felszerelt, a szülőszobák barátságosak. A gyermekágyas részlegre ráférne egy felújítás, főleg a vizesblokkokra, de a többi kórházhoz (általánosságban, nem kifejezetten szülészetekre gondolok) képest jó állapotban vannak.

2015. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én is fogadott orvossal, csecsemőssel és szülésznővel (igen nem bíztam a véletlenre)szültem és egyágyas szobát is kértem és maximálisan elégedett voltam!
2015. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Miután egy 10-est odacsúsztattunk a kezébe a csecsemősnek egyből mutatott mindent és többször is jött érdeklődni.
2015. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!