Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt nálatok valami kabala a...

Volt nálatok valami kabala a szülésen, császármetszésen?

Figyelt kérdés

A dokim azt javasolta, tegyem fel a kedvenc körömlakkomat, a kedvenc rúzsomat vagy vigyem be a kedvenc tárgyamat majd a műtétre, mert az magabiztosságot ad és megnyugtat majd engem. A férjem is bent lesz a műtéten, de emellett is javasolta.


Ti vittetek be valamit magatokkal, ami megnyugvást nyújt? Persze, a férjeteken kívül.:)



2016. jan. 16. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit sem javasolt. Kabaláról se hallottam :)
2016. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Mutetre nem is mehetsz koromlakkal, ruzzsal.

Nem vittem semmi kabalat, fel sem merult bennem.

2016. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2: ott igen, ma már kicsit más a nyugati protokoll. ott nem az ujjamra teszik a kis gépet, és a bajt a lábkörmömön is látják. A dokit direkt ezért kérdeztem meg róla, és mondta, hogy gépeket is feltaláltak már, ne aggódjak:)
2016. jan. 16. 11:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem Nemetorszagban volt csaszarom, nem vittem semmit, de en is diszkreten kisminkeltem, valahogy jot tett a lelkemnek. En sem a mutet elott sem alatt nem paraztam, annyira kedves volt mindenki es annyit magyaraztak vegig hozzam, hogy el is felejtettem hogy mi tortenik. Ferjem is mellettem volt, nekem egy csodalatos elmenykent mardt meg az egesz csaszarmetszes :-)
2016. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok, megmondom oszinten hogy a kabalan csodalkozom, en biztos nem vihettem volna be magammal a mutetre, mert nem sterill.
2016. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4: a férjed nem látott semmit a műtétből? mert itt van olyan lehetőség, hogy ő vágja el a köldökzsinórt, kicsit félek, hogy mindent látna akkor...:)
2016. jan. 16. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyunak egyszer szülinapjára vettünk egy plüss kutyát Hugival és azt vitte be magával a kórházba. :)
2016. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, valaki valaszolt helyettem.

Nekunk ezt nem kinaltak fel, igy nem latott belole semmit. Igaz amikor felsirt a fiunk a ferjem automatikusan fel akart allni, de az aneszteziologus kapcsolt es rogton visszanyomta a szekre, hogy ne lasson semmit.

Szerintem ha van ez a lehetoseg, akkor ugy oldjak meg hogy jo legyen, ne aggodj!

Kivanom hogy legalabb olyan jo elmeny legyen neked is az egesz, mint nekem volt.

Megkerdezhetem hol eltek?

2016. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Magyarországon, csak a Maternityben fogok szülni, ami nyugati protokoll szerint működik:)
2016. jan. 19. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!