Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában P....

Szült valaki mostanában P. Szikszay Ádámnál a Margit Kórházban? Várom tapasztalataitokat!

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz én nem a Margitban szültem nála,hanem a Bajcsyban maximálisan elégedett voltam vele.
2016. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat:)Én jövőhéten megyek hozzá először,mert a jelenlegi orvosommal nem vagyok megelégedve,és egy ismerősöm ajánlotta,hogy nagyon jó orvos,de ő még nem szült nála....

Te hány éve szültél a dr.úrnál?

2016. jan. 18. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. Júniusban. :)
2016. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor már ovis a drága:)

Már csak annyit szeretnék kérdezni,hogy mobilon bármikor elérhető a doktor úr?Ez fontos lenne,mert eddig is 2x bevéreztem,es fontos lenne,ha esetleg hasonló eset előfordulna(remélem nem)el tudjam érni őt...

2016. jan. 18. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nagyon régi a kérdés, de szeretném leírni a tapasztalataimat a doktor úrral kapcsolatban. 2015 óta jártam hozzá, mindig csak a szokásos cytológiai rákszűrésre, tehát eddig nem volt sok folgalkozni valója velem. Most azonban panaszokkal kerestem fel. Borzasztóan lekezelő volt, a panaszaimat elbagatelizálta. Magánrendelésre mentem (nem kevés pénzért) és még ott sem volt hajlandó alapvető vizsgálatokat elvégezni. Lényegében lerázott egy hüvely tablettával és nem volt hajlandó kivizsgálni a tüneteim okát. Mindezt úgy, hogy 3x mentem vissza hozzá azzal, hogy egyre erőteljesebbek a tüneteim. A stílusa végig arrogáns volt és lekezelő. Három próbálkozás után végül másik orvoshoz mentem, aki egyből felismerte, hogy mi a baj és megkezdte a kezelésemet. Aki teheti, szerintem válasszon másik orvost. Régebben én is meg voltam elégedve vele, de ezek friss tapasztalatok...
2020. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!