Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote 2-n egyagyas szobaban...

Sote 2-n egyagyas szobaban apuka ejszakara bent maradhat? Csaszaroskent, elso babaval mennel egyagyas szobaba?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért nem ott kérdezed meg?
2016. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátnőm nemrég szült ott (2 hónapja) és igen, a férje benn volt velük. Azt mondták neki, hogy előre nem foglalható, de a dokija kérdezte, hogy szeretnék-e és megkapták (biztosan pont szabad volt vagy pedig már nem él ez a dolog...).


Császármetszéses volt és első babája, nagyon szerettek volna a férjével együtt benn lenni, ezért döntöttek így.


Szerintem mindenképp kérdezd meg erről a kórházi személyzetet, amikor bejárjátok majd a kórházat, vagy az orvosodat.


Ha gondolod, írj rám, ha még akarsz tudni a szülészetről, dokiról, személyzetről, nagyon sokat mesélt róla a barátnőm, mert én is eredetileg ott terveztem szülni, de végül máshogy döntöttünk.:)

2016. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom!
2016. jan. 19. 01:46
 4/4 anonim ***** válasza:

egy másik bnőm pedig a Péterfyben szült nemrég, ott alapítványi szobának hívják ezt, és nincs előre meghatározva az ára, hanem kapsz egy csekket, és te döntesz, mennyivel támogatod az alapítványukat. nekem ez is nagyon-nagyon szimpatikus!


és a sote 2 is, ahol lehet a fizetős szobáért egészségpénztári számlát kérni, valahol olyan 21. századi dolog ez.:)

2016. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!