Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Cegléden fogok szülni. Azzal...

Cegléden fogok szülni. Azzal "ijesztgetnek" kedves ismerőseim, hogy rosszabb helyen nem is szülhetnék. Tapasztalata valakinek? Hab a tortán, hogy a mentő tényleg nem engedi, hogy apuka elkísérjen a kórházba? Én ezt nem akarom elhinni.

Figyelt kérdés
Köszönök minden választ. Első gyermekes,39 hetes kismama.
2015. dec. 27. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

nem szemelyes tapasztalat, de szeretnelek megnyutatni, hogy ne stresszeld halalra magad ilyesmin : az ismeroseid tapintatlanok, es bunkok!! nekik a te megnyugtatasod lenne a feladatuk, nem a remisztgetesed!!

egyebkent meg sokszor elofordul hogy azonos helyrol eltero szemelyek mas mas velemennyel vannak.

2015. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem csak azért bosszant hogy mondják a sok hülyeséget mert direkt nem is kérdeztem. Épp ezért mert mindenki máshogy éli meg a történéseket. De csak mondják és mondják (pozitívat is de abból érdekes módon kevesebbet mesélnek) én meg már ott tartok hogy félek hogy mi lesz. Meg hogy a mentősök nem fogják engedni a férjemnek hogy bekísérjen a kórházba. Apás szülést tervezünk és amúgy is félek a nagy naptól. :(
2015. dec. 27. 22:34
 3/11 anonim ***** válasza:
cak sztk-s alapon pokrócok az emberrel (a mi kórházunknak is híre van)
2015. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
A kórházat nem ismetem, de a mentö tényleg nem köteles kiséröt vinni. Menjen vagy menjezek taxival akkor mehettek együtt.
2015. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kórházról nem tudok nyilatkozni. A miénknek sincs jó híre, de fogadtam dokit, szülésznőt, így nem volt baj, az meg, hogy a dokik 90%-a egy hentes (saját tapasztalat sajnos) nem érdekelt, mert nem foglalkoztak velem, csak a saját orvosom. A mentő meg vagy elviszi a férjed vagy nem. Barátnőm rosszul lett, bemehettem vele a kórházba. Múltkor hozzám hívtak mentőt, hiába kérték a kolléganőim, hogy egyikük had jöhessen velem, mert senki a családból nincs a városban stb, nem engedték. De miért ilyen fix, hogy mentovel mentek? Miért nem taxival vagy ismerőssel? Nekünk sem volt akkor még autónk, amikor szültem, de nem gondoltunk a mentőre. A családban van mentőtiszt, mentésirányító is, tudom, hogy milyen sok helyre kell sokszor menniük, én nem foglalnék le egy egyszerű szüléssel egy mentőt, amikor sokkal nagyobb bajokhoz kellene menniük.
2015. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért fixebb a mentő mert egyik ismerős sem mer kocsival bevinni,nehogy megszüljek a kocsiban. Mintha az olyan pikkpakk módon menne :) én meg már unom, hogy könyörögjek. Taxin még gondolkodom bár férjem ellene van, ha "bármi történik hirtelen" alapon inkább a mentő felé hajlik ő is.
2015. dec. 27. 23:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Ceglédről nem tudok nyilatkozni (a szolnokiról tapasztalatból tudom sajnos, hogy hideg a víz a zuhanyzóban, fogadott orvossal is elég vegyes szobába kerülsz, csótányok vannak és a babákat nem engedik megnézni, csak üvegen keresztül. ez azért vicces, mert 20 éve létezik az a kutatási eredmény, hogy az első 3 napban védettek...), de pl. itt Bp-en a taxi 5-10 perc alatt ér ki hozzád, a mentő fél óra alatt...nem tudom, cegléden hogy van, de érdemes megnézni előre.
2015. dec. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen messze laktok a kórháztól?
2015. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első baba nem jön olyan gyorsan, hogy a kocsiban szülj, nyugi.Én 80 km.-re szültem a várostól ahol lakom, nem volt probléma.Menjetek kocsival, az a tuti.Ismerőssel, vagy taxival.
2015. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na akkor írok, mert nekem van tapasztalatom. Cegléden is ugyan olyan állapotok vannak mint máshol. (Tudjuk milyen állapotban van az egészségügy.) Elmondom hogy naponta többen szülnek ott. Eddig én nem tudok olyanról hogy bármi történt volna.

Amúgy akik azt mondják rosszabb helyen nem lehetne akkor hol kéne, a Holdon? Vagy Ausztráliába?

Semmi probléma nincs ott. Viszont mindent vinned kell. A pelenkától kezdve minden cuccot mint máshol...

2015. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!